Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
İş Akış Şeması
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 35717
REKTÖRÜMÜZDEN P... 29749
ZİRAAT FAKÜLTEM... 19050
"HİCRAN" MÜZİKA... 16869
BOZOK ÜNİVERSİT... 14018
ZİRAAT FAKÜLTES... 13272
ÖĞRENCİLERE GİR... 12153
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11912
CEHRİLİK LALESİ... 9832
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8912
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BAĞIMLILIK HER YÖNÜYLE ELE ...
BOĞAZLIYAN MYO GIDA İŞLEME ...
ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖR YARDIM...
GENÇ GİRİŞİMCİLER TOPLULUĞU...
ÜNİVERSİTEMİZDE "KORE KÜLTÜ...
ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 12
Duyuru Sayısı: 1826
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,689,566 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZ AKADEMİK PERSONEL İLE BİR ARAYA GELDİ  
 

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, 2014-2015 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni sonrası üniversitemizde görevli akademik personel ile bir araya geldi. Üniversitemiz Merkezi Yemekhane binasında gerçekleştirilen yemekli toplantıya katılan Rektörümüz her eğitim - öğretim yılı başlangıcı ve sonunda akademik personel ile bir araya geleceğini söyledi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ 2014-2015 AKADEMİK YILI MEZUNİYET TÖRENİ YAPILDI  
 
Üniversitemizde 2014-2015 eğitim öğretim döneminde lisans ve ön lisans eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilerimiz, düzenlenen mezuniyet töreniyle diplomalarını aldı.

Üniversitemiz  Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen mezuniyet törenine Yozgat Vali Vekili Yavuz Güner, Yozgat Vali Yardımcısı Gökhan İkitemur,  İl Jandarma Komutan Albay Selçuk Yıldırım, Belediye Başkanı Kazım Arslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Yozgat Bölge İdaresi Başkanı Mehmet Emin Sevimli, Yozgat Baro Başkan Vekili Fatih Av. Yorulmaz, Rektörümüz  Prof. Dr. Salih Karacabey, Daire Müdürleri,  Fakülte Dekanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, öğretim elemanları, öğrenci yakınları ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  MESLEK YÜKSEKOKULUMUZDA MEZUNİYET TÖRENİ  
 


Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu 2014-2015 Akademik yılı mezunlarını verdi. Meslek Yüksekokulu bahçesinde düzenlenen mezuniyet törenine Üniversitemiz Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Zakir Taş, öğretim elemanları öğrenciler ve velileri katıldı.
 
   
     
  SORGUN MESLEK YÜKSEKOKULU İLK MEZUNLARINI VERDİ  
 

Üniversitemiz Sorgun Meslek Yüksekokulu ilk mezunlarını verdi. Sorgun Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen 2014-2015 eğitim öğretim dönemi mezuniyet törenine Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş,  Sorgun Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Vural, Sorgun Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür İpek, Üniversitemiz Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci,  Rektör Danışmanı Özgür Çetin, Sorgun Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yusuf Sert, daire amirleri ve çok sayıda öğrenci ve velileri katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Yozgat Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin, Yozgat Gençlik Merkezi Müdürü Ali Sapmaz, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu Esentepe Müdürü Cemil Topalak, Yozgat  Ticaret İl Müdürü İbrahim Aktaş, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Bülent Akay, Yibitaş Yozgat İşçi Birliği İnşaat Malzemeleri Genel Müdürü Özgür Şahan, Yozgat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir,  Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İbrahim Yücel ile Memur-Sen Yozgat İl Temsilcisi Kenan Şerefli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri  Rektörümüz  Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,689,566 Tekil Ziyaretçi