Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 34130
REKTÖRÜMÜZDEN P... 26982
ZİRAAT FAKÜLTEM... 17555
"HİCRAN" MÜZİKA... 15487
BOZOK ÜNİVERSİT... 12552
ZİRAAT FAKÜLTES... 11780
ÖĞRENCİLERE GİR... 10802
ÜNİVERSİTEMİZE ... 10550
CEHRİLİK LALESİ... 8058
KAZ YETİŞTİRİCİ... 7525
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK-M...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZİN 2018-2019 A...
KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU KAM...
ÜNİVERSİTEMİZDE TIP FAKÜLTE...
TÜBİTAK 4004, 4005 ve 4007 ...
ÜNİVERSİTEMİZDE AKADEMİK ...
TS EN ISO 9001:2015 EĞİTİMİ...
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ 1...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 8
Duyuru Sayısı: 1794
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,375,378 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ  
 

Bozok Üniversitesi akademik, idari ve yardımcı personeli, verilen geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi. Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey ev sahipliğinde Merkezi Yemekhanede düzenlenen iftar yemeğine; Genel Sekreter Vekili, Daire Başkanları, çok sayıda akademik personel ile idari ve yardımcı personelimiz katıldı. Bozok Üniversitesi çalışanları mübarek Ramazan ayının bereketli sofrasında oruçlarını birlikte açmanın huzur ve mutluluğunu bir arada yaşadılar.
 
   
     
  BOZOK TEKNOPARK - KOSGEB İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI  
 

2013 yılında Resmi Gazete’de yayınlanarak Şubat 2015’te faaliyete geçen Bozok Teknopark ile KOSGEB Yozgat İl Müdürlüğü arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Bozok Teknopark binasında yapılan imza töreninde Bozok Teknopark A.Ş. Genel Müdürü Doç. Dr. Orhan Hazer ve KOSGEB Yozgat İl Müdürü Yüksel Özdemir konu hakkında açıklamalarda bulundu. Doç. Dr. Orhan Hazer yaptığı konuşmasında Bozok Teknopark hakkında bazı bilgiler vererek özellikle mevcut olan veya kurulacak olan Ar-Ge firmalarının KOSGEB desteklerini etkin bir şekilde kullanabilmeleri bakımından bu protokolün önemli olduğunu ifade etti.
 
   
     
  YOZGAT MİLLETVEKİLİ AV. YUSUF BAŞER'DEN REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e yeni görevi nedeniyle tebrik ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer Rektörümüz  Prof. Dr. Salih Karacabey’e tebrik ziyaretinde bulundu.
Ziyarette konuşan Ak Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, “Bozok Üniversitemizin Rektörlük görevine atanan Prof. Dr. Salih Karacabey hocamın görevinin başta şahsı olmak üzere ailesine, Yozgatımıza ve Bozok Üniversitesi camiasına hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah Rektörümüzün gayreti ve çalışkanlığı ile Bozok Üniversitesi Yozgat’ın parlayan yıldızı olacak. Bozok yaylasından ilmin, bilimin, ahlakın ve erdemin ışığı Bozok diyarını ve Türkiye’yi aydınlatacak.  Kazanan Bozok Üniversitesi ve Yozgat olacak. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e yeni görevinde başarılar diliyorum.” dedi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ "ANKARA ÜNİVERSİTE TERCİH FUARI"NA KATILDI  
 

Üniversitemiz Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü ve EKET Fuarcılık işbirliği ile 08 - 09 Temmuz tarihleri arasında  ATO Congresium’da düzenlenen  “Ankara Üniversite Tercih Fuarı”na katıldı.

Yurt içinden 67 devlet ve vakıf üniversitesi,  yurt dışından 33 üniversite ile toplamda 100 üniversitenin katıldığı fuarda öğrenciler üniversite yetkilileri ile bir araya gelerek yüz yüze görüşme imkanına sahip oldu.
 
   
     
  BİRLİK VE BERABERLİĞİ KAYNAŞTIRAN İFTAR  
 Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi, Yozgat İl Müftülüğü ve Yozgat İmam Hatip Liseleri Mezunları Vakfı ortaklığında iftar yemeği düzenlendi. Çok sayıda davetlinin katıldığı iftar yemeği birlik ve beraberliğin güzel bir örneği oldu.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,375,378 Tekil Ziyaretçi