Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
İş Akış Şeması
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 35091
REKTÖRÜMÜZDEN P... 29059
ZİRAAT FAKÜLTEM... 18476
"HİCRAN" MÜZİKA... 16339
BOZOK ÜNİVERSİT... 13444
ZİRAAT FAKÜLTES... 12686
ÖĞRENCİLERE GİR... 11654
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11408
CEHRİLİK LALESİ... 8984
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8386
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BAĞIMLILIK HER YÖNÜYLE ELE ...
BOĞAZLIYAN MYO GIDA İŞLEME ...
ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖR YARDIM...
GENÇ GİRİŞİMCİLER TOPLULUĞU...
ÜNİVERSİTEMİZDE "KORE KÜLTÜ...
ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 19
Duyuru Sayısı: 1826
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,491,438 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI  
 

Üniversitemiz Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü programında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yılında düzenlenen törenle anıldı.

Üniversiteminiz Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Köse,  Fakülte Dekanları,  Daire Başkanları ile üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI  
 
Kurtuluş Savaşı mücadelesi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk getirdiği  laik, demokratik ve çağdaş değerlerle modern Türkiye’nin temelini atmıştır. Zamanın çok ötesinde geleceği öngören vizyonu ile tüm dünyanın saygı duyduğu Mustafa Kemal Atatürk, insanlık tarihinin yetiştirdiği nadir devlet adamlarındadır.

Atatürk, 20. yüzyılın dünyayı kasıp kavuran savaş ortamında imparatorlukları, devletleri, milletleri yıkıp dünya sahnesinden silen işgalci ve sömürgeci devletlere karşı kazandığı takdire şayan zaferleri ile tüm dünyada  barışın inşa edilmesinde,  diğer milletlerin bağımsızlık mücadelelerinde örnek aldığı bir lider olmuştur.

Birlik ve beraberlik değerleri ve bilincini oluşturan Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu ve Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 77. yılında rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyorum.

Prof.Dr. Salih KARACABEY
Rektör
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ ESKİŞEHİR YÜKSEKÖĞRETİM FUARI'NDA  
 

Üniversitemiz 05 - 06 Kasım 2015 tarihleri arasında  Eskişehir Anemon Otel’de “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri” kapsamında düzenlenen eğitim fuarına katıldı.

Üniversite ve meslek seçimlerine yönelik son sınıfta öğrenim gören lise öğrencileri ve Üniversite tanıtım temsilcilerinin biraraya geldiği fuarda yükseköğrenim, kariyer ve meslek tercihlerine ilişkin eğitim seminerleri düzenlendi.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ YOZGAT SEVDALILARI FİKİR VE PROJE KULÜBÜ SORGUN TOPLANTISINA KATILDI  
 
Ankara’da oluşturulan Yozgat Sevdalıları Fikir ve Proje Kulübü isimli oluşum tarafından Sorgun’da gerçekleştirilen ilk toplantıya katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey katılarak bir konuşma yaptı.

Yozgat milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Ertuğrul Soysal, Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Ankara’dan Yozgatlı bürokrat, iş adamı ve STK mensuplarının yer aldığı toplantıya Üniversitemiz Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata ve Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahmut Kılınç katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ KAYSERİ'DE DÜZENLENEN "EDUCATURK YÜKSEK ÖĞRETİM GÜNLERİ'NE KATILDI  
 


Üniversitemiz 26-27 Ekim 2015 tarihleri arasında Kayseri Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri”ne katıldı. Geleceğe yönelik önemli bir adım atmadan önce bilinçli bir karar vermek için pek çok seçenek içinden doğru olanı belirlemek üzere öğrenci ve veliler fuara yoğun ilgi gösterdi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,491,438 Tekil Ziyaretçi