Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 34686
REKTÖRÜMÜZDEN P... 28643
ZİRAAT FAKÜLTEM... 18089
"HİCRAN" MÜZİKA... 15972
BOZOK ÜNİVERSİT... 13072
ZİRAAT FAKÜLTES... 12293
ÖĞRENCİLERE GİR... 11290
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11038
CEHRİLİK LALESİ... 8601
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8015
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN...
YOZGAT CUMHURİYET BAŞSAVCIS...
DİJİTAL ÇAĞDA ELEŞTİREL MED...
ÜNİVERSİTEMİZDE 24 KASIM ÖĞ...
MİNİKLERDEN REKTÖRÜMÜZE ANL...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 12
Duyuru Sayısı: 1821
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,447,105 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZDE "SEN KİMSİN" "ADLI TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ  
 


Üniversitemiz Medeniyet ve Kültür Topluluğu tarafından “ Sen Kimsin” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse,  Medeniyet ve Kültür Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Recep Temel, Sağlık  Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümriye  Demirel,  öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ENGELLERİ KALDIRAN BOZOK ÜNİVERSİTESİ'NE TEŞEKKÜR PLAKETİ  
 


Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanlarının, işitme ve konuşma engelli hastalara kaliteli hizmet verebilmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla işaret dilini öğrenerek hizmet vermelerinden dolayı Yozgat İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nden, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey ve Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Baş Müdürü Ömer Yılmaz’a  teşekkür plaketi  takdim edildi.
 
   
     
  YÖK ÜYESİ PROF. DR. İBRAHİM HATİBOĞLU "YENİ TÜRKİYE'DE İSLÂMÎ İLİMLER VİZYONU" KONULU KONFERANS VERDİ  
 
Yüksek Öğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatiboğlu Üniversitemizde  “Yeni Türkiye’de İslâmî İlimler Vizyonu” konulu konferans verdi. Üniversitemiz Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi tarafından organize edilen Akademik Etkinlikler kapmasında  “Yeni Türkiye’de İslâmî İlimler Vizyonu” konulu konferans düzenlendi. Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Çamlık Salonu’nda düzenlenen konferansa Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Özköse,  Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Üniversitemiz ikinci dönem Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Fakülte Dekanları, İlimizde görev yapan bazı daire âmirleri, öğretim üyeleri, Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy ile birlikte bazı sivil toplum örgütlerinin başkanları, Üniversitemizin daire başkanları ve çalışanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  SORGUN MYO'DA "ANILARLA ÜNİVERSİTE" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ  
 
Üniversitemiz Sorgun Meslek Yüksekokulu Tanıtım Kulübü organizasyonunda ‘Anılarla Üniversite’ konulu konferans düzenlendi. MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Vural, İlçe Emniyet Müdürü Bahadır Özdemir, İlçe Müftüsü Hasan Görer, Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Üzeyir Arslan, Sorgun MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yusuf Sert, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE BOZOK HEMŞİRELİK GELİŞİM GÜNLERİ SEMPOZYUMU DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu ve Araştırma Uygulama Hastanesi işbirliği ile Bozok Hemşirelik Gelişim Sempozyumu düzenlendi.

Sağlık Yüksekokulu konferans salonunda gerçekleştirilen  sempozyuma  Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selda Seçkin,  Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü  Prof. Dr. Fevzi Polat, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sevinç Polat, öğretim üyeleri , hastane personeli ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,447,105 Tekil Ziyaretçi