Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 32910
REKTÖRÜMÜZDEN P... 25374
ZİRAAT FAKÜLTEM... 16437
"HİCRAN" MÜZİKA... 14414
BOZOK ÜNİVERSİT... 11353
ZİRAAT FAKÜLTES... 10586
ÖĞRENCİLERE GİR... 9739
ÜNİVERSİTEMİZE ... 9481
CEHRİLİK LALESİ... 6852
KAZ YETİŞTİRİCİ... 6482
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  YOZGAT KÜSİ (KAMU-ÜNİVERSİT...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
KASAUM’DAN ZİRAAT FAKÜLTESİ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İ...
KIRGIZİSTAN’DAN GELEN HEYET...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
REKTÖR PROF. DR. KARACABEY ...
AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTA...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ VAKFININ...
“FİKRİNDEN GİRİŞİM ÇIKART” ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 22
Duyuru Sayısı: 1761
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,190,265 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİK MESAJI  
 
“Egemenlik, Kayıtsız Şartsız Milletindir”
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ülke bütünlüğümüze ve milletimizin birliğine kasteden söylemlerin, huzur ortamını bozan menfur olayların derin üzüntüsünü yaşadığımız bugünlerde İstiklâl Savaşı yıllarındaki birlik ruhumuzu yeniden canlandırmak durumundayız.

Bunu ancak bizi kardeş kılan değerlerimizi yeniden hayata geçirerek başarabiliriz. Muhtaç olduğumuz şey ülkesini ve milletini sevenlerin birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyet’in temel değerlerine sahip çıkmasıdır.

Milli Mücadele sonrası bağımsız bir Türk devleti olarak dünya sahnesinde yerini alan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Prof. Dr. Salih KARACABEY
Rektö
r
 
   
     
  "SAĞLIĞIM İÇİN HAYIR DİYORUM" PROJESİ  
 

Sorgun Bağımsız Gençler Grubu tarafından sunulan Erasmus+ KA1 Gençlik Değişimleri programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen  “Sağlığım için Hayır diyorum! isimli proje hayata geçti. Proje kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ziyaret edilerek çeşitli aktivitelerle madde bağımlılığı konusunda toplumda farkındalık yaratılması amaçlanıyor.

Sorgun’da uygulanan proje kapsamında Proje Koordinatörleri Halil Uğuz,  Mikail Armut, Proje Eğitmeni Engin Çavuş ve projeye üye ülkeler olan İtalya, Romanya, Slovakya, Bulgaristan ve İspanyadan gelen gençler Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgiler verdi.
 
   
     
  CUMHURİYET TURNUVASI'NIN ŞAMPİYONU YOZGAT MESLEK YÜKSEKOKULU  
 

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Turnuvası, bugün oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Eğitim, Fen Edebiyat, İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik-Mimarlık, Tarım ve Doğa Bilimleri Fakülteleri ile Yozgat Meslek, Sağlık Yüksek, Sağlık Hizmetleri, Yerköy Adalet ve Sorgun Meslek Yüksekokulu olmak üzere 10 takımın iştiraki ile gerçekleştirilen müsabakalar eleme usulü oynanandı. Final müsabakası oynamaya hak kazanan Yozgat Meslek Yüksekokulu ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi futbol takımları bugün şampiyon olabilmek için karşı karşıya geldi. 
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemizde, yeni kayıt yaptıran ve öğrenim görmekte olan uluslararası öğrencilerimizin üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısı ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak, Şehir ve Bozok Üniversitesi kültürünü tanıtmak, bunun yanı sıra soru ve önerilerini almak amacı ile “Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı” düzenlendi.
 
   
     
  2000 YIILINDAN SONRA KURULAN ÜNİVERSİTELER İÇİNDE 9. SIRADAYIZ  
 


ODTÜ Enformatik Enstitüsü bünyesinde faaliyet gösteren URAP (University Ranking by Academic Performance) laboratuarı tarafından hazırlanan URAP 2015 Dünyanın Akademik Performansı En yüksek 2000 Üniversitesi ve URAP-TR 2015-2016 Türkiye özel sıralamasında Üniversitemiz “2000 Yılından Sonra Kurulan” 62 üniversite arasında 9. sırada ve  “2000 Yılından Sonra Kurulan ve Doktora Öğrencisi Olan Üniversiteler Genel Sıralaması”nda da Üniversitemiz 56 üniversite içinde 9. sırada yer alarak iki başarıya daha imza attı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,190,265 Tekil Ziyaretçi