Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 34686
REKTÖRÜMÜZDEN P... 28643
ZİRAAT FAKÜLTEM... 18089
"HİCRAN" MÜZİKA... 15972
BOZOK ÜNİVERSİT... 13072
ZİRAAT FAKÜLTES... 12293
ÖĞRENCİLERE GİR... 11290
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11038
CEHRİLİK LALESİ... 8601
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8015
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN...
YOZGAT CUMHURİYET BAŞSAVCIS...
DİJİTAL ÇAĞDA ELEŞTİREL MED...
ÜNİVERSİTEMİZDE 24 KASIM ÖĞ...
MİNİKLERDEN REKTÖRÜMÜZE ANL...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 11
Duyuru Sayısı: 1821
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,447,076 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BAKAN BOZDAĞ VE YILMAZ, ÜNİVERSİTEMİZ YENİDOĞAN ÜNİTESİNİN AÇILIŞINI YAPTI  
 
Bir dizi ziyaret ve incelmelerde bulunmak üzere Yozgat’a  gelen Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve  Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, Üniversitemiz  Tıp Fakültesi  Araştırma ve Uygulama Hastanesi Yenidoğan ünitesini hizmete açtı.

2016 Yozgat Kalkınma Çalıştayı’na katılan Kalkınma Bakın Cevdet Yılmaz ve Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, çalıştay sonrası Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesine geçerek bünyesinde Doğum Salonu ve Pediatri Yoğun Bakım servislerinin bulunduğu Yenidoğan ünitesini hizmete açtı. Bakan Yılmaz ve Bakan Bozdağ, yeni doğan ünitesini gezerek, Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selda Seçkin, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mesut Sipahi ve görevli doktorlardan bilgi aldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY; "YOZGAT'IN KALKINMASININ LOKOMOTİFİ BOZOK ÜNİVERSİTESİ'DİR"  
 

Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) tarafından 14-15 Ocak tarihleri arasında  gerçekleştirilecek olan  Yozgat Kalkınma Vizyonu Çalıştayı başladı. Grand Ser Otel’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen çalıştaya Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı,  Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Oran Kalkınma Kurulu Başkanı ve Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, ORAN Genel Sekreteri Kamil Taşçı, İlçe Belediye Başkan ve Kaymakamları, Daire Müdürleri, Siyasi Parti Temsilcileri ve Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri katıldı.
 
   
     
  UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİNİ BAŞARI İLE TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLERİMİZE SERTİFİKALARI VERİLDİ  
 

Üniversitemizde KOSGEB destekli verilen “Uygulamalı Girişimcilik” eğitim programını başarı ile tamamlayan öğrencilerimizin katılım sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Sertifika almaya hak kazanan 45 katılımcı öğrencimize verilmek üzere Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Nohutlu Salonu’nda gerçekleştirilen törene Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümriye Demirel, KOSGEB Yozgat İl Müdürü Mustafa Işık ile çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  TARIMSAL YÜKSEKÖĞRETİM'İN 170. YILDÖNÜMÜ TÖRENLE KUTLANDI  
 

Tarımsal Yükseköğretimin 170. Yıldönümü Üniversitemiz Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen törenle kutlandı. Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Nohutlu Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karabacey, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse,  Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Güçlü, Fakülte Dekanları, Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, Yozgat Ziraat Odası Başkanı İsmail Açıkgöz, Yozgat Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi İsmail Karabulut, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI  
 

“Basın, Milletin Müşterek Sesidir.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

Yoksulluğun, yoksunluğun ve çatışmaların giderek arttığı bir dünyada insanların haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamak için zor şartlarda  özveri ile yılmadan, yorulmadan çalışan kalemler; ancak demokratik teamüllerin geçerli olduğu ve işlediği toplumlarda görevlerini layıkıyla yerine getirebilirler.


Gazetecilerin toplumun gözü kulağı olmak üzere yüklendikleri bu kamusal görev ve sorumluluğu yerine getirirken yaptıkları çalışmalarda başarılar temenni eder; yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası basın camiasında görev yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, görevi başında şehit düşenlere Allah’tan rahmet dilerim.

Prof. Dr. Salih KARACABEY
Rektör
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,447,076 Tekil Ziyaretçi