Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 34123
REKTÖRÜMÜZDEN P... 26975
ZİRAAT FAKÜLTEM... 17551
"HİCRAN" MÜZİKA... 15482
BOZOK ÜNİVERSİT... 12547
ZİRAAT FAKÜLTES... 11775
ÖĞRENCİLERE GİR... 10797
ÜNİVERSİTEMİZE ... 10543
CEHRİLİK LALESİ... 8052
KAZ YETİŞTİRİCİ... 7520
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZİN 2018-2019 A...
KAMU DENETÇİLİĞİ KURUMU KAM...
ÜNİVERSİTEMİZDE TIP FAKÜLTE...
TÜBİTAK 4004, 4005 ve 4007 ...
ÜNİVERSİTEMİZDE AKADEMİK ...
TS EN ISO 9001:2015 EĞİTİMİ...
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ 1...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZDE "KLİNİK ARA...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 13
Duyuru Sayısı: 1793
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,373,965 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  TARIMSAL YÜKSEKÖĞRETİM'İN 170. YILDÖNÜMÜ TÖRENLE KUTLANDI  
 

Tarımsal Yükseköğretimin 170. Yıldönümü Üniversitemiz Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi tarafından düzenlenen törenle kutlandı. Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi Nohutlu Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karabacey, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse,  Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şaban Güçlü, Fakülte Dekanları, Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, Yozgat Ziraat Odası Başkanı İsmail Açıkgöz, Yozgat Ziraat Mühendisleri Odası İl Temsilcisi İsmail Karabulut, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMA MESAJI  
 

“Basın, Milletin Müşterek Sesidir.”

Mustafa Kemal ATATÜRK

Yoksulluğun, yoksunluğun ve çatışmaların giderek arttığı bir dünyada insanların haber alma ve bilgi edinme hakkını sağlamak için zor şartlarda  özveri ile yılmadan, yorulmadan çalışan kalemler; ancak demokratik teamüllerin geçerli olduğu ve işlediği toplumlarda görevlerini layıkıyla yerine getirebilirler.


Gazetecilerin toplumun gözü kulağı olmak üzere yüklendikleri bu kamusal görev ve sorumluluğu yerine getirirken yaptıkları çalışmalarda başarılar temenni eder; yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası basın camiasında görev yapan tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik eder, görevi başında şehit düşenlere Allah’tan rahmet dilerim.

Prof. Dr. Salih KARACABEY
Rektör
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY ULUSAL VE YEREL BASINA YILSONU DEĞERLENDİRMESİ YAPTI  
 
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat’ta görev yapan ulusal ve yerel basın mensupları ile bir araya geldi. Üniversitemiz Konukevi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen kahvaltılı basın toplantısına Rektörümüze, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Prof. Dr. Kadir Özköse ve Genel Sekreter Vekilimiz Yrd. Doç. Dr. Güsamettin  Erdoğan   eşlik etti.

Kahvaltı sonrası gerçekleştirilen toplantıda, basın mensuplarına üniversitemizdeki son gelişmeler hakkında bilgiler aktaran Rektörümüz, Bozok Üniversitesi’ni öncelikle Türkiye’deki üniversiteler sonra da dünya üniversiteleri arasında yarışacak konuma getirmek için önemli adımlar attıklarının altını çizerek; “Bu hedefimiz için gerekli alt yapı ve sosyal donatıları hazırlamak için çalışıyoruz.” dedi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ SENATOSU SORGUN'DA TOPLANDI  
 


Üniversitemiz  2015 yılı son  senato toplantısı Sorgun Meslek Yüksekokulu'nda  gerçekleştirildi. Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar,  Prof. Dr. Kadir Özköse, Genel Sekreter Vekilimiz Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan ile senato üyeleri katıldı. Son dönemlerde ilçelerdeki Meslek Yüksekokullarımızda gerçekleştirilen senato toplantısına bir yenisi daha eklenerek üniversitemizin gelişimi ve genel durumu masaya yatırıldı.
 
   
     
  ÖĞRENCİLERİMİZ BOZOK ÜNİVERSİTESİ KOROSU'YLA MORAL DEPOLADI  
 

Üniversitemiz Müzik Sanat Topluluğu organizasyonuyla Bozok Üniversitesi Korosu tarafından  “Moral Konseri “ tertip edildi.

Kongre ve Kültür Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanlığı Saz Sanatçısı Şef Andan Şahin yönetiminde gerçekleştirilen konsere Rektör Yardımcımız Kadir Özköse, Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Zümriye Demirel, Üniversitemizden çok sayıda idareci, öğretim elemanı ve öğrenci katıldı. Öğrencilerimizin yoğun ders programından uzaklaşarak final sınavı öncesinde moral ve motivasyonlarını artırmak için gerçekleştirilen konsere ilgi büyüktü.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,373,965 Tekil Ziyaretçi