Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 32913
REKTÖRÜMÜZDEN P... 25378
ZİRAAT FAKÜLTEM... 16440
"HİCRAN" MÜZİKA... 14417
BOZOK ÜNİVERSİT... 11358
ZİRAAT FAKÜLTES... 10591
ÖĞRENCİLERE GİR... 9741
ÜNİVERSİTEMİZE ... 9485
CEHRİLİK LALESİ... 6857
KAZ YETİŞTİRİCİ... 6486
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  YOZGAT KÜSİ (KAMU-ÜNİVERSİT...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
KASAUM’DAN ZİRAAT FAKÜLTESİ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İ...
KIRGIZİSTAN’DAN GELEN HEYET...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
REKTÖR PROF. DR. KARACABEY ...
AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTA...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ VAKFININ...
“FİKRİNDEN GİRİŞİM ÇIKART” ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 10
Duyuru Sayısı: 1761
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,191,568 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZ GENÇLİK KULÜBÜ'NDEN ŞİİR DİNLETİSİ  
 


Üniversitemiz Gençlik Kulübü “Aşk Yeniden Yazılıyor” kitabının yazarı Kasım Alper Özdemir ve semazen Özkan Karadavut katılımıyla şiir dinletisi programı düzenledi.

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse, SGK İl Müdürü Nejat Deniz, fakülte dekanları, daire başkanları, akademisyen ve öğrencilerimizin katıldığı programda yazar Kasım Alper Özdemir tarafından katılımcılara kitap hediye edildi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ GENÇ GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLEDİ  
 

Üniversitemiz  Genç Girişimciler Kulübü, Turizm Fakültesi Seminer Salonu’nda “Girişimci Gençlik için Proje Tabanlı Düşünme ve Stratejik Planlama” konulu Eğitim Semineri düzenledi.

Koordinatörlüğünü Bozok Üniversitesi Genç Girişimciler Kulübü Başkanı Mustafa İlhan’ın üstlendiği ve Kulüp Akademik Danışmanı Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın eğitmen olarak yer aldığı etkinliğin bir bölümüne Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey de katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA PROGRAMI DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemiz 10. Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri kapsamında 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma programı düzenlendi. Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Yozgat İdare Mahkemesi Başkanı Ahmet Yanık, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Belediye Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, İl Kültür Müdürü Lütfi İbiş, Fakülte Dekanları, daire başkanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  KONAK SOHBETLERİ'NDE FUZULİ'DE AŞK VE AŞIK KONUSU ELE ALINDI  
 

Üniversitemiz ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile “Konak Sohbetleri" adı altında her hafta Çarşamba günleri Hüzni Baba Tarih, Edebiyat ve Musiki Konağı'nda gerçekleştirilen sohbetin bu haftaki konuğu Üniversitemiz Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mustafa Fidan oldu.

Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Yılmaz’ın da katıldığı program karşılıklı sohbet havasında gerçekleşti.
 
   
     
  YOZGAT MERKEZDEKİ LİSE ÖĞRENCİLERİNE KARİYER VE EĞİTİM PLANLAMA SEMİNERİ VERİLDİ  
 
Üniversitemiz Tarafından Düzenlenen Kariyer Ve Eğitim Planlama Semineri Yozgat Merkezdeki Liselerde Üniversiteye Giriş Sınavlarına Hazırlanan 11. ve 12. Sınıf Lise Öğrencilerine Verildi.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde 14-15 Mart tarihlerinde dört oturumda gerçekleştirilen seminere Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar ve Prof. Dr. Kadir Özköse, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ömer Yılmaz, Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan,  Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Orhan Karaca, Eğitim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Başaran, Sağlık Yüksekokulu öğretim elemanı Yrd. Doç. Dr. Selda Yüzer, Sağlık Yüksekokulu Araş. Gör. Aybike Bahçeli, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Okt. Ahmet Eren, Milli Eğitim Şube Müdürü Metin Halıcı yer aldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,191,568 Tekil Ziyaretçi