Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 29707
ZİRAAT FAKÜLTEM... 13453
"HİCRAN" MÜZİKA... 11271
BOZOK ÜNİVERSİT... 8422
ZİRAAT FAKÜLTES... 7049
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6674
CEHRİLİK LALESİ... 3990
KAZ YETİŞTİRİCİ... 3380
TARIMDA İŞBİRLİ... 3336
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 3302
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ 2017-2018 AKA...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZDEN BAĞRIBÜTÜN...
HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ...
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ'NDE...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
ALTINCI BOZOK BİLİM ÇALIŞTA...
AKDAĞMADENİ MYO BİNASI TEME...
KAZ YETİŞTİRİCİLİĞİ EĞİTİM ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 17
Duyuru Sayısı: 1585
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,612,562 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR  
 

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, hayırlı olsun ziyaretlerini makamında kabul etmeye devam ediyor. Rektörlüğe atandığı günden itibaren il ve ilçe yöneticileri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e tebrik ziyaretlerinde bulunuyor. Son olarak YİMPAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Dursun Uyar ve yönetim kurulu üyeleri, Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Yozgat Şube Başkanı Ali Çakar ve beraberindeki heyet, Yozgat Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri İsmail Kurca ve Yozgat Eczacılar Odası Genel Sekreteri Hüseyin Alp Doğan Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı temennilerinde bulundu.
 
   
     
  ADALET ESKİ BAKANI BEKİR BOZDAĞ'DAN REKTÖRÜMÜZE TEBRİK ZİYARETİ  
 

Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i ziyaret ederek yeni görevinde ve çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.

Cumhuriyet Mektebi Rektörlük Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Adalet Eski Bakanı Bekir Bozdağ’a AK Parti Yozgat İl Başkanı Harun Lekesiz eşlik etti. Ziyarete ilişkin açıklama yapan Bozdağ: “Bozok Üniversitemizin Rektör değişimi yaşandı. Şu anda Prof. Dr. Salih Karacabey Hocam, üniversitemizin 3. dönem Rektörü olarak Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından atandı. Ben telefonla kendisine tebrikte bulundum. Makamında ziyaret edip tebrik etme zamanım olmamıştı. Bugün hocamıza hem tebrik hem başarı dileklerimi iletmek için geldim. Hocama başarılar diliyorum.” dedi.

 
   
     
  REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR  
 


Bozok Üniversitesi Rektörlüğüne atandığı günden itibaren çok sayıda kamu kurum ve kuruluşu ile siyasi parti, sivil toplum örgütleri temsilcileri ve yerel yöneticiler tarafından hayırlı olsun ziyaretlerini kabul eden Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e son olarak Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner ve İl Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
   
     
  ÖĞRENCİLERİMİZ, VALİLİK VE İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE ORTAK BİR PROJE GERÇEKLEŞTİRDİ  
 


Üniversitemiz Eğitim ve Yaşam Topluluğu öğrencileri, Yozgat Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile ortak bir projeye imza attı. Etkinlik kapsamında Kadışehri Kabalı İlkokulu’na kitap yardımı, duvarlara desen boyama çalışması ve okul bahçesine fidan ekimi faaliyetleri gerçekleştirildi. 45 üniversite öğrencimizin katılımı ile gerçekleştirilen faaliyette, Kabalı Köyü İlkokulu’nda öğrenim gören 150 öğrenciye 450 adet kitap bağışlandı.
 
   
     
  YOZGAT MİLLETVEKİLİ SOYSAL'DAN REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ  
 
Yozgat Milletvekili Dr. Ertuğrul Soysal, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e nezaket ziyaretinde bulunarak, Bozok Üniversitesi Rektörlüğü görevinde başarılar diledi.

Cumhuriyet Mektebi Rektörlük Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey ziyaretten duyduğu memnuniyetini belirterek teveccühlerinden dolayı teşekkür etti.

 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,612,562 Tekil Ziyaretçi