Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 30840
REKTÖRÜMÜZDEN P... 21283
ZİRAAT FAKÜLTEM... 14461
"HİCRAN" MÜZİKA... 12527
BOZOK ÜNİVERSİT... 9432
ZİRAAT FAKÜLTES... 8588
ÜNİVERSİTEMİZE ... 7620
CEHRİLİK LALESİ... 4919
KAZ YETİŞTİRİCİ... 4603
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 4385
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERS...
PROF. DR. TAHA NİYAZİ KARAC...
BOZOK'TA YEŞİL KAMPÜS PROTO...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ EMITT 20...
ÜNİVERSİTEMİZ KAZAKİSTAN UL...
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
KASAUM ÇOCUKLARI UNUTMADI
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ'NDE...
"YÜKSEKÖĞRETİMDE KALİTE SÜR...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 16
Duyuru Sayısı: 1666
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,981,551 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ ARAŞTIRMA HASTANESİ BİR İLKE DAHA İMZA ATTI  
 


Modern tıbbın bütün imkanları kullanılarak bölge halkına kaliteli  sağlık hizmeti sunmayı amaçlayan Bozok üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde başarılı cerrahi operasyonlara bir yenisi daha eklendi.
 
   
     
  YERKÖY ADALET MYO'DA "HAYATA SAHİP ÇIK" KONULU AKADEMİK SOHBET DÜZENLENDİ  
 
Üniversitemiz Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Akademik Sohbetler II programında Yozgat Rehberlik Araştırma Merkezi’nden PDR Uzmanı Mustafa Toplu “Hayata Sahip Çık” konulu bir sunum yaptı. Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunmasından sonra Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Recep Temel yaptığı açılış konuşmasında; “Akademik Sohbetler programı ile amacımız öğrencilerimizin mesleki alt yapılarıyla birlikte beşeri alt yapılarını da geliştirmektir. Bu amaçla sahasında uzmanları okulumuzda ağırlıyarak öğrencilerimizle buluşturuyoruz. Bu münasebetle okulumuz yönetici ve akademisyenlerine, katılımcı öğrencilerimize ve davetimize icabet eden PDR. Uzmanı Sayın Mustafa Toplu’ya teşekkür ediyorum.” dedi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE "ARKEOMETRİ VE TURİZM" KONULU PANEL DÜZENLENDİ  
 

Üniversitemiz Turizm Fakültesi tarafından organize edilen Yozgat Potansiyelleri Paneli ile  “Arkeometri ve Turizm”  konusu anlatıldı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen ve moderatörlüğünü üniversitemiz Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın yaptığı “Arkeometri ve Turizm”  konulu panele Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Saçmacı, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılınçarslan, Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürü Lütfi İbiş, Yozgat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, iş adamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY BURSA YÜKSEKÖĞRETİM FUARINA KATILDI  
 
Üniversitemiz Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında Bursa’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim fuarına öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

26-27 Kasım 2015 tarihlerinde Bursa Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarın açılışını Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Abdulkadir Karlık, Üniversitemiz Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Karaca ve Boyut Fuarcılık temsilcileri yaptı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ SAĞLIK ÇALIŞANLARI FİDAN DİKTİ  
 

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kampüsü’nün daha yeşil ve modern bir görünüme kavuşması için başlatılan ağaçlandırma seferberliği devam ediyor.

Bozok Üniversitesi Çevre ve Yeşil Alan Koordinatörlüğü ile Üniversitemiz Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanları ve Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik bölümü öğrencileri, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar’ın da katıldığı etkinlikle Erdoğan Akdağ Kampüsü Sağlık Meslek Yüksekokulu yanındaki bozkır alanda yüzlerce fidanı toprakla buluşturdu.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,981,551 Tekil Ziyaretçi