Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 29716
ZİRAAT FAKÜLTEM... 13460
"HİCRAN" MÜZİKA... 11275
BOZOK ÜNİVERSİT... 8429
ZİRAAT FAKÜLTES... 7058
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6682
CEHRİLİK LALESİ... 3995
KAZ YETİŞTİRİCİ... 3387
TARIMDA İŞBİRLİ... 3341
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 3307
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ORDU ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ P...
ÜNİVERSİTEMİZ FRANSA’DA “FE...
ÜNİVERSİTEMİZ 2017-2018 AKA...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZDEN BAĞRIBÜTÜN...
HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ...
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ'NDE...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
ALTINCI BOZOK BİLİM ÇALIŞTA...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 21
Duyuru Sayısı: 1587
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,618,213 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Yozgat Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Yusuf Şahin, Yozgat Gençlik Merkezi Müdürü Ali Sapmaz, Yozgat Kredi ve Yurtlar Kurumu Esentepe Müdürü Cemil Topalak, Yozgat  Ticaret İl Müdürü İbrahim Aktaş, Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Bülent Akay, Yibitaş Yozgat İşçi Birliği İnşaat Malzemeleri Genel Müdürü Özgür Şahan, Yozgat Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir,  Yozgat Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İbrahim Yücel ile Memur-Sen Yozgat İl Temsilcisi Kenan Şerefli ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri  Rektörümüz  Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZE TEBRİK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR  
 


Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e hayırlı olsun temennisiyle gerçekleşen ziyaretler devam ediyor.Ziyaretler kapsamında; Yozgat Milletvekili adaylarından Abdulkadir Akgül, Yozgat Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Şaban Kütükoğlu, Yozgat İl Sağlık Müdürü Dr. Fatih Şahin ve İl Sağlık Şube Müdürleri ve son olarak Sarıkaya İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çetin ve Sarıkaya İlçe Müftüsü Necmettin Kayar, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ SAĞLIK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİMİZİN MEZUNİYET SEVİNCİNE ORTAK OLDU  
 

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu bünyesinde gerçekleştirilen “Hemşirelik Andı ve Mezuniyet Kokteyli” programına katılarak öğrencilerimizin mezuniyet sevincini paylaştı.

Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen Hemşirelik andı ve mezuniyet kokteyline Rektörümüz Prof. Dr.Salih Karacabey, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Şahingöz, Eğitim Fakültesi  Dekan Vekili Prof. Dr. Ahmet Temizyürek, Sağlık Bilimleri Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fevzi Polat, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sevinç Polat öğretim elemanları, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR  
 
Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e  hayırlı olsun temennisiyle gerçekleşen ziyaretler devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında;  Üniversitemiz Tıp Fakültesi,  Cerrahi Tıp Bilimleri-Anesteziyoloji ve Reanimasyon ABD öğretim üyesi Prof. Dr. Ülkü Aypar, Yozgat İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Naci Avşar, Yozgat Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Ferhat Açıkgöz, Valilik Yazı İşleri Müdürü Metin Uyar, Valilik İl Planlama Müdürü Mustafa Ürün, Yozgat Baro Başkanı Av. Mehmet Şimşek ve yönetim kurulu üyeleri, Yozgat İşKur İl Müdürü Nevzat Atak, Yozgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İlhami Bakıcı,  Bozok Şehiriçi Dolmuşçular ve  Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Sebahattin Nemli, Yerköy İmam Hatip Lisesi Dernekler Başkanı Necati Badır ve beraberindeki heyet,  Konya Selçuk Üniversitesi Öğretim üyesi, Fikret Akınerdem, İhlas Haber Ajansı Yozgat Temsilcisi Ömer Ertuğrul, İhlas pazarlama Yozgat Temsilcisi Mustafa Öztürk, Yozgat İl Genel Meclis Başkanı Halil Şahbaz ve  Merhaba Yozgat Gazetesi Sahibi Ahmet Büyüksoy, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı diledi.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ ÜNİVERSİTEMİZİ BAŞARI İLE TEMSİL EDEN ÖĞRENCİLERİMİZE PLAKET VERDİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, üniversiteler tarafından düzenlenen öğrenci kongrelerine katılarak üniversitemizi başarı ile temsil eden İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencilerimize plaket takdim ederek başarılarının devamını diledi.

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ödül törenine Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, çok sayıda öğretim üyesi ve öğrenci katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,618,213 Tekil Ziyaretçi