Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 30840
REKTÖRÜMÜZDEN P... 21283
ZİRAAT FAKÜLTEM... 14461
"HİCRAN" MÜZİKA... 12527
BOZOK ÜNİVERSİT... 9432
ZİRAAT FAKÜLTES... 8588
ÜNİVERSİTEMİZE ... 7620
CEHRİLİK LALESİ... 4919
KAZ YETİŞTİRİCİ... 4603
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 4385
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERS...
PROF. DR. TAHA NİYAZİ KARAC...
BOZOK'TA YEŞİL KAMPÜS PROTO...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ EMITT 20...
ÜNİVERSİTEMİZ KAZAKİSTAN UL...
10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
KASAUM ÇOCUKLARI UNUTMADI
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ'NDE...
"YÜKSEKÖĞRETİMDE KALİTE SÜR...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 16
Duyuru Sayısı: 1666
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,981,570 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZDE "HEMOPTİZİLERE GENEL YAKLAŞIM" KONULU SEMPOZYUM DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemiz ve Türk Göğüs Cerrahisi Derneği işbirliği ile “Hemoptizilere Genel Yaklaşım" konulu sempozyum üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Bu yıl ikincisi 13-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan açılış törenine Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Türk Göğüs Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Doç. Dr. Berkant Özpolat, Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selda Seçkin ile değişik üniversitelerden ve alanında uzman çok sayıda öğretim üyesi katıldı.
 
   
     
  SUDAN AL-NEELAIN ÜNİVERSİTESİ'NDEN ZİYARET  
 
Sudan Al- Neelain Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Genel Cerrah Prof. Dr. Tarık Abbas Elbakheet Mevlana Değişim Programı kapsamında öğretim elemanı olarak Tıp Fakültemize değişim gerçekleştirmek üzere üniversitemizi ziyaret etti. Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Prof. Dr. Tarık Abbas Elbakheet’i makamında kabul ederek iki üniversite arasındaki işbirliği ve değişimin artmasını temennisinde bulunarak plaket takdim etti. Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Kadir Özköse ve Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar da Prof. Dr. Tarık Abbas Elbakheet’i makamlarında ağırlayarak üniversiteler arasında ilişkilerin geliştirilmesi adına görüş alışverişinde bulundu.
 
   
     
  YERKÖY ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU ÇALIŞMA BAKANLIĞI ZİYARETİ  
 


Adalet Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Recep Temel ve Yozgat Sosyal Güvenlik İl Müdürü Nejat Deniz, Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu ve Sosyal Güvenlik Kurumu Yozgat İl Müdürlüğü iş birliğiyle yürütülmekte olan proje çerçevesinde Çalışma Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı’nı ziyaret etti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE HEMŞİRELİK SÜRECİ SEMPOZYUMU GERÇEKLEŞTİRİLDİ  
 

Hemşirelik Haftası etkinlikleri kapsamında Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu ve İstanbul Üniversitesi Florence Nightingale Hemşirelik Fakültesi Hemşirelik Esasları Anabilim Dalı işbirliğinde “Hemşirelik Süreci Sempozyumu” düzenlendi. İktisadi İdari Bilimiler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen sempozyuma Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Sağlık Bilimleri Enstitü Müdürü Prof. Dr. Fevzi Polat, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Sevinç Polat, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ ANKARA YÜKSEKÖĞRETİM FUARI'NA KATILDI  
 
Üniversitemiz Educaturk Yükseköğretim Günleri kapsamında Ankara’da düzenlenen eğitim fuarına katıldı. Üniversite sınavlarına hazırlanan lise öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim fuarına öğretmen ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Ankara Ticaret Odası Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen fuara Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ahmet Arslan, Bilg. İşl. Nefise Çinkılıç ve İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü ekibi üniversitemiz tanıtım temsilcileri olarak katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,981,570 Tekil Ziyaretçi