Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜ...
REKTÖRÜMÜZÜN 2015-2016 AKAD...
ÜNİVERSİTEMİZ 2015-2016 AKA...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
ORAN KALKINMA KURULU BAŞKAN...
REKTÖRÜMÜZ "İNSAN HAKLARI ...
"EKRANLARA DEĞİL, AKRANLARI...
TÜRKİYE GENÇLİK VAKFI YOZGA...
ÜNİVERSİTEMİZE MARKA TESCİL...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 8
Duyuru Sayısı: 1122
Resim Sayısı: 1826
Toplam: 2,003,503 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ'NDE GÖREV DEĞİŞİMİ  
 
Üniversitemiz Araştırma Uygulama Hastanesi Başhekimlik görevini yürüten Prof. Dr. Mesut Gürdal’ın Tıp Fakültesi Dekan Vekili olarak atanması münasebetiyle Başhekimlik görevini Doç. Dr. Mustafa Kara devraldı.

Görev değişimi dolayısıyla Başhekim Doç. Dr. Mustafa Kara’yı makamında ziyaret eden Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar yaptığı açıklamada; “Bugün burada Araştırma ve Uygulama Hastanemizin Başhekimlik görev değişimi münasebetiyle bulunmaktayız. Hizmette süreklilik esastır prensibiyle Hastanemiz sürekli bir gelişim içindedir. Hem Üniversite Hastanesi olması hem de öğretim elemanı kadrosunun kalitesi ile Hastanemiz Yozgat ve çevre illerin gözde hastanesi haline gelmiştir. Yozgat’ta sağlık hizmetlerinde üst düzey bir standart yakalamak için elimizden geleni yapmakla birlikte daha iyisine talibiz. İnşaatına başlanan yeni hastane ve morfoloji binamızın tamamlanıp hizmete girmesiyle sağlık sektöründe daha iyi bir noktaya ulaşacağız.  Hastanemizin Başhekimlik görevini 2 yıl boyunca layıkıyla yerine getiren Prof. Dr. Mesut Gürdal’ın Dekan Vekili olarak atanması dolayısıyla bu görevi yine Hastanemizin değerli Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mustafa Kara yürütecektir. Kendisine yeni görevinde başarılar dileyerek, hayırlı olmasını temenni ederim” dedi.
 
   
     
  BURSA YOZGATLI DERNEKLER FEDERASYONU'NDAN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET  
 

Bursa Yozgatlı Dernekler Federasyonu yönetimi, Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında ziyaret etti.  Federasyon Başkanı Serhat Baran ile Federasyon Genel Sekreteri Tekin Keskin, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Can ve Abdullah Şahin’in de katıldığı ziyaret samimi bir ortamda gerçekleşti.

27 Eylül 2014 Cumartesi günü Bursa’da yapılması planlanan 2.Sürmeli Gecesi’ne Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’ı da davet eden Federasyon Başkanı Serhat Baran federasyon olarak faaliyetleri hakkında da bilgiler verdi.
 
   
     
  U-MUTLU GENÇLER PROJESİ HEYETİNDEN REKTÖRÜMÜZE ZİYARET  
 


Sorgun Gençlik Grubu’nun hazırladığı “Erasmus+ KA1 Gençlik Çalışanlarının Hareketliliği U-Mutlu Gençler!” isimli proje AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (Türkiye Ulusal Ajansı) tarafından kabul edildi.

 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ KONUKEVİ VE SOSYAL TESİSLERİ HİZMETE AÇILDI  
 

Daha önce Yozgat Emniyet Müdürlüğü olarak kullanılan ve üniversitemize devredilen bina, yapılan tadilat ve onarım çalışmalarının ardından modern bir sosyal tesis ve konukevine dönüştürülerek hizmete açıldı.

Süit ve normal odalar olmak üzere kafeterya, restoran, kahvaltı ve yemek salonları, oyun salonu gibi sosyal imkânları da bünyesinde barındıran üniversitemiz konukevi ve sosyal tesisleri, hem üniversitemizin ilgili bölümlerinde eğitim görmekte olan öğrencilerimize pratik yapma imkânı, hem de sosyal donanım sağlamış olacak.

 
   
     
  AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI’NDAN ÜNİVERSİTEMİZ DIŞ İLİŞKİLER KOORDİNATÖRLÜĞÜ'NE TEBRİK MEKTUBU  
 Önceki Avrupa Birliği Bakanı ve Baş Müzakereci Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, üniversitemiz Dış İlişkiler Ofisi’ne 22/08/2014 tarihli bir tebrik ve teşekkür mektubu göndermiştir.

Tebrik Mektubu İçin Tıklayınız!

 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,003,503 Tekil Ziyaretçi