Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  2016-2017 URAP TÜRKİYE SIR...
ORTA ANADOLU KALKINMA AJANS...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İ...
ÜNİVERSİTEMİZDE REHBER ÖĞRE...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH...
ÜNİVERSİTEMİZE TÜRKİYE HAL...
ÜNİVERSİTE HASTANEMİZDE YÜZ...
BOZOK TIP'TA GÖZ YAŞI KANAL...
KALPTEN ELMA BÜYÜKLÜĞÜNDE T...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 11
Duyuru Sayısı: 1338
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,551,714 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  REKTÖRÜMÜZ YOZGAT SEVDALILARI FİKİR VE PROJE KULÜBÜ SORGUN TOPLANTISINA KATILDI  
 
Ankara’da oluşturulan Yozgat Sevdalıları Fikir ve Proje Kulübü isimli oluşum tarafından Sorgun’da gerçekleştirilen ilk toplantıya katılan Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey katılarak bir konuşma yaptı.

Yozgat milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Ertuğrul Soysal, Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek, Çayıralan Belediye Başkanı Yasin Şahiner, Yozgat Milli Eğitim Müdürü Saim Kuş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Ekinci, Ankara’dan Yozgatlı bürokrat, iş adamı ve STK mensuplarının yer aldığı toplantıya Üniversitemiz Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata ve Sağlık Yüksekokulu Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Mahmut Kılınç katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ KAYSERİ'DE DÜZENLENEN "EDUCATURK YÜKSEK ÖĞRETİM GÜNLERİ'NE KATILDI  
 


Üniversitemiz 26-27 Ekim 2015 tarihleri arasında Kayseri Radisson Blu Hotel’de düzenlenen “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri”ne katıldı. Geleceğe yönelik önemli bir adım atmadan önce bilinçli bir karar vermek için pek çok seçenek içinden doğru olanı belirlemek üzere öğrenci ve veliler fuara yoğun ilgi gösterdi.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TEBRİK MESAJI  
 
“Egemenlik, Kayıtsız Şartsız Milletindir”
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Ülke bütünlüğümüze ve milletimizin birliğine kasteden söylemlerin, huzur ortamını bozan menfur olayların derin üzüntüsünü yaşadığımız bugünlerde İstiklâl Savaşı yıllarındaki birlik ruhumuzu yeniden canlandırmak durumundayız.

Bunu ancak bizi kardeş kılan değerlerimizi yeniden hayata geçirerek başarabiliriz. Muhtaç olduğumuz şey ülkesini ve milletini sevenlerin birlik ve beraberlik içerisinde Cumhuriyet’in temel değerlerine sahip çıkmasıdır.

Milli Mücadele sonrası bağımsız bir Türk devleti olarak dünya sahnesinde yerini alan Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 92. yıldönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal olmak üzere tüm silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle yad ediyorum.

Prof. Dr. Salih KARACABEY
Rektö
r
 
   
     
  "SAĞLIĞIM İÇİN HAYIR DİYORUM" PROJESİ  
 

Sorgun Bağımsız Gençler Grubu tarafından sunulan Erasmus+ KA1 Gençlik Değişimleri programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilen  “Sağlığım için Hayır diyorum! isimli proje hayata geçti. Proje kapsamında kamu kurum ve kuruluşları ziyaret edilerek çeşitli aktivitelerle madde bağımlılığı konusunda toplumda farkındalık yaratılması amaçlanıyor.

Sorgun’da uygulanan proje kapsamında Proje Koordinatörleri Halil Uğuz,  Mikail Armut, Proje Eğitmeni Engin Çavuş ve projeye üye ülkeler olan İtalya, Romanya, Slovakya, Bulgaristan ve İspanyadan gelen gençler Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret ederek proje hakkında bilgiler verdi.
 
   
     
  CUMHURİYET TURNUVASI'NIN ŞAMPİYONU YOZGAT MESLEK YÜKSEKOKULU  
 

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Turnuvası, bugün oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Eğitim, Fen Edebiyat, İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik-Mimarlık, Tarım ve Doğa Bilimleri Fakülteleri ile Yozgat Meslek, Sağlık Yüksek, Sağlık Hizmetleri, Yerköy Adalet ve Sorgun Meslek Yüksekokulu olmak üzere 10 takımın iştiraki ile gerçekleştirilen müsabakalar eleme usulü oynanandı. Final müsabakası oynamaya hak kazanan Yozgat Meslek Yüksekokulu ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi futbol takımları bugün şampiyon olabilmek için karşı karşıya geldi. 
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,551,714 Tekil Ziyaretçi