Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 28885
"HİCRAN" MÜZİKA... 10583
BOZOK ÜNİVERSİT... 7862
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6034
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2814
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2507
ADALET ESKİ BAK... 2462
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2443
BOZOK ÜNİVERSİT... 2424
ZİRAAT FAKÜLTES... 2394
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ KOCAELİ VE AN...
ÜNİVERSİTEMİZ TARAFINDAN TÜ...
TARIMDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ...
YOZGAT ÇİFTÇİSİNE BAĞCILIKT...
ÜNİVERSİTEMİZ ÖĞRENCİLERİ Y...
ÜNİVERSİTEMİZ ANKARA TURİZ...
İLAHİYAT FAKÜLTESİ AKADEMİ ...
TARIMDA İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ...
YOZGAT MERKEZDEKİ LİSE ÖĞRE...
ÜNİVERSİTEMİZDE VETERİNER F...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 13
Duyuru Sayısı: 1482
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,133,019 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  GELENEKSELLEŞEN KONAK SOHBETLERİ'NE BİR YENİSİ DAHA EKLENDİ  
 


Üniversitemiz ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile “Konak Sohbetleri" adı altında her hafta Çarşamba günleri Hüzni Baba Tarih, Edebiyat ve Musiki Konağı'nda gerçekleştirilen sohbetin bu haftaki konuğu Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayip Duman oldu. Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayip Duman “Türk Atasözlerinde Çocuk ve Eğitim” temalı konuşmasında çocuğun aile ve toplumdaki yeri, bir kültürün aynası olarak kabul edilen atasözleri ile çocuk ve eğitim konuları hakkında aydınlatıcı bilgiler aktardı.
 
   
     
  REKTÖR YARDIMCIMIZ PROF. DR. ÖZKÖSE BEYDER'İN KONUĞU OLDU  
 


Bozok Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği (BEYDER) tarafından her hafta düzenlenen konferanslar dizisinin bu haftaki konuğu Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse oldu. Bozok Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Dayanışma Derneği toplantı salonunda gerçekleşen konferansta “Tasavvuf  Kültürünün  İslam ve İnanç Anlayışımızdaki Yeri” konusu ele alındı.
 
   
     
  ÜNLÜ TASARIMCI ERBAKAN MALKOÇ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU  
 

Yaptığı tasarımlar ile otomotiv sektöründe yeni bir ufuk açan Avrupa’nın En İyi Otomobil Tasarımcısı Erbakan Malkoç, Üniversitemizde düzenlenen söyleşide öğrencilerle bir araya gelerek başarı hikâyesini anlattı.

Üniversitemiz Gençlik Kulübü ve Yozgat Belediyesi Gençlik Meclisi işbirliği ile Kongre ve Kültür Merkezi Salonu’nda düzenlenen “Girişimcilik, Kariyer ve İş Dünyası” konulu söyleşi programına; Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, daire müdürleri, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  UNUTULAN ZAFER KÛTÜ'L AMARE ZAFERİ VE HALİL PAŞA KONFERANSLA ANLATILDI  
 
Üniversitemiz Tarih ve Düşünce Kulübü tarafından organize edilen konferansta “Unutulan Zafer Kûtü’l Amare Zaferi  ve Halil Paşa” konusu anlatıldı. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Yozgat İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Konferansa konuşmacı olarak katılan Yıldız Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Mustafa Şeker, Kûtü’l Amare Zaferi, Birinci Dünya Savaşı’nda Osmanlı ordusunun zor şartlar ve imkânsızlıklar içerisinde, Çanakkale’den sonra kazandığı ve bir İngiliz tümeninin bütün personeli ile birlikte esir alındığı eşsiz bir zafer olduğunu söyledi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ RİZE 5. ÜNİVERSİTE VE MESLEK TANITIM FUARI'NA KATILDI  
 

Üniversitemiz, Rize Valiliği, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Rize Millî Eğitim Müdürlüğü ve Ali Metin Kazancı Rize Lisesi Müdürlüğü tarafından RENK Projesi kapsamında organize edilen “Rize 5. Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarı” na katıldı.

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Şube Müdürü Ahmet Arslan, Memur Cihan Çıtanak ve İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü ekibinin görevli olarak Üniversitemizi temsil ettiği fuarda yurtiçinden ve yurtdışından 38 üniversite stand açtı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,133,019 Tekil Ziyaretçi