Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
BOZOK ÜNİVERSİT... 7304
ÜNİVERSİTEMİZE ... 5591
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2368
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2125
ADALET ESKİ BAK... 2068
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2030
REKTÖRÜMÜZ, YOZ... 1990
BOZOK ÜNİVERSİT... 1904
BOZOK ÜNİVERSİT... 1803
2016-2017 URAP... 1733
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZDE KARİYER GÜN...
"GİRİŞİMCİLER İÇİN LİDERLİK...
"OSMANLI'DA ADAB-I MUAŞERET...
ÜNİVERSİTEMİZDE "DÜNYADA VE...
TÜRKİYE'DE ÇAYIR MERA VE YE...
ÜNİVERSİTEMİZDE "EHL-İ BEYT...
PROF. DR. SELDA SEÇKİN ONUR...
YERKÖY ADALET MESLEK YÜKSEK...
YÖK YÜRÜTME KURULU ÜYESİ PR...
ÜNİVERSİTEMİZ GÜÇLÜ VE BÜYÜ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 16
Duyuru Sayısı: 1368
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,807,988 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZ ANTALYA YOZGAT TANITIM GÜNLERİ'NE KATILDI  
 

9 - 13 Aralık 2015 tarihleri arasında Antalya Cam Piramit Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen fuarın resmi açılış törenine Antalya Valisi Muammer Türker, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgat Vali Yardımcısı Gökhan İkitemur, Yozgat İlçeleri Kaymakam ve Belediye Başkanları,  Üniversitemiz Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan, Yozgat Kurum Amirleri, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Kuruluşları Temsilcileri, Yozgatlı Dernek ve Federasyon Başkanları, işadamları, Antalya’da yaşayan Yozgatlı hemşehrilerimiz, diğer davetliler, yerel ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
 
   
     
  "YOZGAT KALKINMA FİKİRLERİ ÇALIŞTAYI"  
 Antalya Yozgat Tanıtım Günleri kapsamında düzenlenen etkinlikler çerçevesinde Üniversitemiz Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın başkanlığında “Yozgat Kalkınma Fikirleri Çalıştayı” düzenlendi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE "SEN KİMSİN" "ADLI TİYATRO OYUNU SERGİLENDİ  
 


Üniversitemiz Medeniyet ve Kültür Topluluğu tarafından “ Sen Kimsin” adlı tiyatro oyunu sahnelendi. Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen etkinliğe Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse,  Medeniyet ve Kültür Topluluğu Akademik Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Recep Temel, Sağlık  Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümriye  Demirel,  öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ENGELLERİ KALDIRAN BOZOK ÜNİVERSİTESİ'NE TEŞEKKÜR PLAKETİ  
 


Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi çalışanlarının, işitme ve konuşma engelli hastalara kaliteli hizmet verebilmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla işaret dilini öğrenerek hizmet vermelerinden dolayı Yozgat İşitme Engelliler Spor Kulübü Derneği’nden, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey ve Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Baş Müdürü Ömer Yılmaz’a  teşekkür plaketi  takdim edildi.
 
   
     
  YÖK ÜYESİ PROF. DR. İBRAHİM HATİBOĞLU "YENİ TÜRKİYE'DE İSLÂMÎ İLİMLER VİZYONU" KONULU KONFERANS VERDİ  
 
Yüksek Öğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatiboğlu Üniversitemizde  “Yeni Türkiye’de İslâmî İlimler Vizyonu” konulu konferans verdi. Üniversitemiz Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi tarafından organize edilen Akademik Etkinlikler kapmasında  “Yeni Türkiye’de İslâmî İlimler Vizyonu” konulu konferans düzenlendi. Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Çamlık Salonu’nda düzenlenen konferansa Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Özköse,  Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Üniversitemiz ikinci dönem Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar, Fakülte Dekanları, İlimizde görev yapan bazı daire âmirleri, öğretim üyeleri, Ensar Vakfı Başkanı Hüseyin Durusoy ile birlikte bazı sivil toplum örgütlerinin başkanları, Üniversitemizin daire başkanları ve çalışanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,807,988 Tekil Ziyaretçi