Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 28468
"HİCRAN" MÜZİKA... 10360
BOZOK ÜNİVERSİT... 7650
ÜNİVERSİTEMİZE ... 5843
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2596
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2335
ADALET ESKİ BAK... 2257
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2241
BOZOK ÜNİVERSİT... 2226
REKTÖRÜMÜZ, YOZ... 2208
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ H...
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN, M...
TARIMSAL YÜKSEKÖĞRETİM'İN 1...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ZİRAAT FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE...
ÜNİVERSİTEMİZDE MEHMET AKİF...
ÜNİVERSİTEMİZ TARAFINDAN YO...
ÜNİVERSTEMİZDE 15 TEMMUZ DE...
ÜNİVERSİTEMİZ ÇORUM ÜNİVERS...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 18
Duyuru Sayısı: 1424
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,987,181 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK TEKNOPARK PAYDAŞLARI KAYNAŞMA YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELDİ  
 Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey üniversitemiz bünyesinde yer alan ve bölgesel ekonomik kalkınmada önemli rol oynayan Teknopark yönetim kurulu, firma yetkilileri ve çalışanları ile kaynaşma toplantısında bir araya geldi.
 
   
     
  KONAK SOHBETLERİ DEVAM EDİYOR  
 


Üniversitemiz  ve Yozgat Belediyesi işbirliği ile “Konak Sohbetleri" adı altında her hafta Çarşamba günleri Hüzni Baba Tarih, Edebiyat ve Musiki Konağı'nda gerçekleştirilen sohbetin bu haftaki konuğu Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Tayip Duman oldu. Yozgat Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Başkan Yardımcısı Talip Karslıoğlu, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse’nin katıldığı program karşılıklı sohbet havasında gerçekleşti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ KAMPÜS ALANINA YAPILACAK GÖLET İÇİN DÜĞMEYE BASILDI  
 
Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürlüğü ve Üniversitemiz iş birliğinde üniversitemiz kampüs alanında hayata geçirilmesi planlanan su göleti projesi için düğmeye basıldı.

Rektörlüğümüzün talebi üzerine, Üniversitemiz kampüs alanının yeşillendirilmesi, bahçe sulama ve uzun yıllar su ihtiyacını karşılamak amaçlı bir gölet oluşturulması için Devlet Su İşleri 12. Bölge Müdürü Hayrullah Coşkun, Yozgat 123. Şube Müdürü Metin Üstünkaya ve beraberindeki heyet arazi üzerinde incelemelerde bulundu. İncelemelere Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Genel Sekreter Vekilimiz Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan ve Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkan Vekili Ayhan Palaz da eşlik etti.
 
   
     
  YOZGAT İLÇELERİNDE DÜZENLENEN KARİYER VE EĞİTİM PLANLAMA SEMİNERLERİ SONA ERDİ  
 

Üniversitemiz Tarafından Yozgat ve İlçelerinde Düzenlenen Kariyer ve Eğitim Planlama Seminerleri’nin İlçeler Bölümü Sona Erdi.

Üniversitemizde görev yapan 40'a yakın akademisyenin katılımlarıyla devam eden Kariyer ve Eğitim Planlama Seminerleri’nin ikinci haftası, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı ve Yerköy ilçelerinde düzenlenmesiyle sona erdi. İkinci hafta programına Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Kadir Özköse, ilçelerdeki Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları katıldı.
 
   
     
  İKİNCİ YOZGAT POTANSİYELLERİ PANELİ ÜNİVERSİTEMİZ EV SAHİPLİĞİNDE GERÇEKLEŞTİRİLDİ  
 

İkinci Yozgat Potansiyelleri Paneli “Konaklarımız” teması ile üniversitemiz Turizm Fakültesi’nde düzenlendi. Turizm Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın yönettiği panel, Erciyes Üniversitesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Filiz Sönmez, Üniversitemiz öğretim elemanlarından Yrd. Doç. Dr. Çiğdem Belgin Dikmen, Öğr. Gör. Ferruh Toruk, Öğr. Gör. Nefise Yüksel ile Yozgat Belediyesi Kültür ve Sanat Danışmanı Fadime Solmaz’ın katılımlarıyla gerçekleştirildi. Panele Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Kültür ve Turizm İl Müdürü Lütfi İbiş, Milli Eğitim İl Müdürü Saim Kuş, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, SGK İl Müdürü Nejat Deniz, Ticaret İl Müdürlüğü İbrahim Akdaş, üniversitemiz akademisyenleri ve öğrencileri katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,987,181 Tekil Ziyaretçi