Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 31804
REKTÖRÜMÜZDEN P... 23438
ZİRAAT FAKÜLTEM... 15373
"HİCRAN" MÜZİKA... 13411
BOZOK ÜNİVERSİT... 10316
ZİRAAT FAKÜLTES... 9512
ÖĞRENCİLERE GİR... 8745
ÜNİVERSİTEMİZE ... 8489
CEHRİLİK LALESİ... 5797
KAZ YETİŞTİRİCİ... 5493
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BOZOK YAPI-KARİYER GÜNLERİ ...
TÜBİTAK PROGRAMLARI BİLGİLE...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ 1. KARİY...
ÜNİVERSİTEMİZ KONYA VE KAYS...
ÜNİVERSİTEMİZDE 11. SPOR ŞE...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİL...
ONÜÇÜNCÜ YOZGAT BİLİŞİM ETK...
YOZGAT İLİ MANDA YETİŞTİRİC...
ÜNİVERSİTEMİZ ANKARA YÜKSEK...
TÜRKİYE SİYASET BİLİMİ DERG...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 15
Duyuru Sayısı: 1719
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,086,373 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY MİNİK ÖĞRENCİLERİ MAKAMINDA AĞIRLADI  
 


Yozgat’ta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, üniversitemiz Uygulama Kreşi ve Anaokulu’nun minik öğrencilerini makamında ağırladı. Öğrenciler ziyaret anısına Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e çiçek takdim etti.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, makamını anaokulu öğrencisi Ela Odabaşı’na devretti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ 10. BAHAR ŞENLİKLERİ BAŞLADI  
 
Üniversitemiz 10.  Bahar Şenliği etkinlikleri başladı. Bu yıl 24 Nisan-2 Mayıs 2017 tarihleri arasında, bir dizi etkinlikle kutlanacak olan Bahar Şenlikleri Üniversitemiz Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi önünden bisikletli bayrak yürüyüşü ile başladı. Yimpaş Alışveriş ve Kültür Merkezi önünden Yozgat Belediyesi Mehter Takımı eşliğindeki kortej yürüyüşü ile devam etti.

Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlama etkinliklerine Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Akgün, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, fakülte dekanları, daire müdürleri, öğretim elemanları, öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. Cumhuriyet Meydanı’ndaki kutlama etkinlikleri Yozgat Belediyesi Mehteran Takımı konseri ile devam etti.
 
   
     
  BAĞ BUDAMA SERTİFİKA TÖRENİ  
 

27-29 Mart 2017 tarihleri arasında Üniversitemiz Ziraat Fakültesi ile Sürekli Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından çiftçilere “Bağcılıkta Budama Teknikleri” eğitimi verildi. Eğitime katılan 40 çiftçi için Şefaatli Halk Eğitim Merkezi’nde sertifika töreni düzenlendi.

Törene Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Şefaatli Kaymakamı Menderes Topçuoğlu,  Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ, Yozgat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaattin Özdemir, Şefaatli İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Neslihan Topsakal ve kursiyerler katıldı.
 
   
     
  YERKÖY ADALET MYO'DA "GENÇLERDE KİŞİSEL GELİŞİM VE TAKIM RUHU" KONFERANSI  
 


Afyon Kocatepe Üniversitesi (AKÜ) Afyon Meslek Yüksekokulu Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümü Öğretim Görevlisi Türker Göksel, Üniversitemiz Medeniyet ve Kültür Topluluğu’nun organizasyonu ile  Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu’nda "Gençlerde Kişisel Gelişim ve Takım Ruhu" konulu konferans verdi. Konferans Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu öğretim elemanları ve öğrencilerinin yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleştirildi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE KUTLU DOĞUM HAFTASI ETKİNLİĞİ  
 

Üniversitemiz Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi tarafından alemlere rahmet olarak gönderilen iki cihan perveri Peygamber Efendimiz Hz. Muhammet Mustafa (SAV)'ın doğumu dolayısıyla 'Kutlu Doğum' programı düzelendi. Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi salonundaki Kutlu Doğum Haftası etkinliğine Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey ve eşi Beyza Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Prof. Dr. Kadri Özköse, Prof. Dr. Şenol Akın, Fakülte dekanları, öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,086,373 Tekil Ziyaretçi