Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ YEN...
ÜNİVERSİTEMİZ ENERGY STORAG...
AKDAĞMADENİ'NDE TOPLANAN ÜN...
TERÖRE VE DESTEKÇİLERİNE TE...
ADALET BAKANI BEKİR BOZDAĞ ...
KALKINMA BAKANI CEVDET YILM...
BAKAN BOZDAĞ VE YILMAZ, ÜNİ...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİ...
TARIMSAL YÜKSEKÖĞRETİM'İN 1...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 12
Duyuru Sayısı: 1202
Resim Sayısı: 1826
Toplam: 2,247,952 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ 9 YAŞINDA  
 
9 yıllık kısa bir sürede iddialı bir yükseköğretim kurumu haline gelmeyi başaran Bozok Üniversitemizin Kuruluşunun 9. Yıl Dönümü, düzenlenen törenle kutlandı.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen Yozgat’ımızın gururu Bozok Üniversitemizin 9. Kuruluş Yıl Dönümü kutlama törenine, Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, İl Jandarma Alay Komutanı Jan. Alb. Selçuk Yıldırım, Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Yavuz, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mutlu Çat, İdare Mahkemesi Başkanı Mehmet Emin Sevimli, İl Emniyet Müdürü Saim Akpınar, Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Rektör Yardımcılarımız, Fakülte Dekanlarımız, Daire Müdürleri, Sivil toplum Örgütü ve siyasi parti temsilcileri, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  İSTİKLAL MARŞI'NIN KABULÜNÜN 94.YILDÖNÜMÜ KUTLANDI  
 

Uzun yıllar yoksulluklarla, savaşlarla bitkin düşen Türk milletinin "yoktan var olma" mücadelesini anlatan, kurtuluşun simgesi İstiklal Marşı'nın kaleme alınışının 94. yıl dönümü üniversitemizde düzenlenen programla kutlandı. Üniversitemiz Türk Dili Bölüm Başkanlığı tarafından hazırlanan programda Erciyes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden Yrd. Doç. Dr. Turgut Koçoğlu “İstiklal Marşı’nı Düşünmek” yine Erciyes Üniversitesi’nden Öğr. Gör. Dr. Abdülkadir Dağlar “Milli Marş Olarak İstiklal Marşı” konulu konferans verdi.
 
   
     
  BOZOK TEKNOPARK YERLİ UYDU PROJESİNDE  
 

Bozok Üniversitesi bünyesinde 2013 yılında kurulan ve gelişimini hızlı bir şekilde sürdürerek 2015 yılında resmi olarak faaliyete başlayan  Bozok Teknopark A.Ş. TÜRKSAT Uydu Haberleşme Kablo TV ve İşletme A.Ş. ile imzalanan sözleşme kapsamında yerli uydu projesinde danışmanlık görevini üstlendi.

Kuruluş süresi kısa olmasına rağmen büyük başarılara imza atan  Bozok Teknopark, birçok eğitim düzenlemiş ve kuruluşu esnasında hazırladığı başvuru dosyası Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca örnek dosya seçilerek teknopark kurmak isteyen üniversitelere tavsiye edildi.
 
   
     
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ MÜZİK KOROSU KONSERE HAZIRLANIYOR  
 


Üniversitemiz müzik korusu mayıs ayında yapılacak olan 8. Bahar Şenliklerinde vereceği konser için çalışmalarını sürdürüyor. Bilal Şahin Gençlik ve Kültür Merkezi’nde Kültür ve Turizm Bakanlığı Saz Sanatçısı  Şef Andan Şahin yönetiminde konser için provalarını sürdüren üniversitemiz korosunun bu haftaki çalışmalarını Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’da takip etti. Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar eşi Demet Uçar ile birlikte koronun seslendirdiği eserlere de zaman zaman eşlik etti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE "8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ" KUTLANDI  
 


Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle Üniversitemiz Rektörlük kadın çalışanlarının bu anlamlı gününü kutlayarak hediye takdim etti. Rektörümüzün eşi Demet Uçar ve Rektörlük Hizmet Birimi çalışanlarının katıldığı programda Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, eşi Demet Uçar’a üniversitemizde çalışmakta olan tüm kadınları temsilen hediye takdim etti.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,247,952 Tekil Ziyaretçi