Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
İletişim
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu 2013
Bozok Bülten 2013
Bozok Bülten Özel Sayı 2011-12
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
Bozok Bülten 2014
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ "ALTERNATİF E...
REKTÖRÜMÜZDEN NEZAKET ZİYAR...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZ ELEKTRİKLİ OT...
YOZGAT'IN VE ÜNİVERSİTEMİZİ...
ÜNİVERSİTEMİZİN DOLULUK ORA...
ÜNİVERSİTEMİZE YURT DIŞINDA...
ÜNİVERSİTEMİZ PERSONELİ BAY...
REKTÖRLERDEN DÜNYA KAMUOYUN...
BOZOK TEKNOPARK ANONİM ŞİRK...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 16
Duyuru Sayısı: 909
Resim Sayısı: 1582
Toplam: 1,323,936 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  KAMPÜS İÇİ YOLUN DEPLASE ÇALIŞMALARINDA OLUMLU GELİŞME  
 

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ kampüs alanının tam ortasından geçen ve kampüsü ikiye bölen Boğazlıyan karayolunun kampüs dışına deplase edilmesi yönündeki çalışmalarda memnuniyet verici bir gelişme elde edildi.
 
   
     
  "MÜSLÜMANIN HAYATINDA SEVGİ " KONFERANSLA ANLATILDI  
 
Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi tarafından  “Müslümanın Hayatında Sevgi ” konulu konferans düzenlendi.

İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Bedir, İl Emniyet Müdürü Hasan Yılmaz, İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu, çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI YILIN İLK KONSERİNİ ÜNİVERSİTEMİZDE VERDİ  
 
Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası” Kampüste Senfonik Akşamlar 2013 ” turnesi  kapsamında bu yıl ilk konserini, Üniversitemizde verdi. Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Salon Çamlık’ta düzenlenen konsere Yozgat Valisi Abdulkadir Yazıcı, Belediye Başkan Vekili Serdar Açıkgöz,  İl Jandarma Alay Komutanı Albay Recep Yalçınkaya, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Durgun, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Yıldırım Şafak, İdare Mahkemesi Başkanı Bekir Demirci, Rektörümüz  Prof. Dr. Tamer Uçar,  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Yumak, Prof. Dr. Şaban Güçlü, Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Genel Sekreterimiz Doç. Dr. Seyfullah Türkmen, daire müdürleri, sivil toplum örgüt temsilcileri, üniversitemiz öğretim üyeleri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  YOZGAT’TA VE ÜNİVERSİTEMİZDE İLK KEZ CUMHURBAŞKANLIĞI SENFONİ ORKESTRASI KONSER VERECEK  
 

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası, ''Kampüste Senfonik Akşamlar 2013'' turnesinin dördüncüsünü Doğu ve İç Anadolu Bölgesi’ndeki üniversitelerde düzenliyor. Turne kapsamında Üniversitemizde yapılacak olan ilk konsere dünyaca ünlü sanatçı İdil Biret de solist olarak sahne alacak. 22 Ekim 2013 Salı günü Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde Şef Rengim Gökmen yönetiminde düzenlenecek konser saat 19.30 ‘da başlayacak.

İlk kez Üniversitemizdeki konserle başlayacak olan ''Kampüste Senfonik Akşamlar'' turnesi, Nevşehir’de, Kayseri’de, Sivas’ta ve Malatya’daki üniversitelerle devam edecek. Kayseri’de Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün de katılacağı özel konserde İdil Biret ile Cihat Aşkın da sahne alacak.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA TÖRENİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Üniversitemiz merkezi yemekhane ve kafeterya binasında akademik ve idari personelin katılımıyla gerçekleşen bayramlaşma törenine katıldı. Törene Rektörümüzün yanı sıra Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Yumak, Prof. Dr. Şaban Güçlü, Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Genel Sekreter Vekili Doç. Dr. Seyfullah Türkmen ile çok sayıda akademik ve idari personel katıldı. Törene katılan personel ile tek tek bayramlaşan Rektörümüz, bayramların birlik ve beraberlik duygularının en üst seviyede yaşandığını günler olduğunu belirterek, bayramların huzur ve esenlik getirmesini diledi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
1,323,936 Tekil Ziyaretçi