Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ BESYO'YA...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
"ÜNİVERSİTE ESNAF KAYNAŞMAS...
TERÖRLE MÜCADELEDE GÖREV YA...
ÜNİVERSİTEMİZ "2017-2021 ST...
2016-2017 URAP TÜRKİYE SIR...
ORTA ANADOLU KALKINMA AJANS...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İ...
ÜNİVERSİTEMİZDE REHBER ÖĞRE...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 19
Duyuru Sayısı: 1343
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,625,916 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  ÜNİVERSİTEMİZDE "SORGUN'DA YAŞAMAK" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemiz Sorgun Meslek Yüksekokulu Tanıtım Kulübü organizasyonuyla  “Sorgun’da Yaşamak” konulu konferans düzenlendi. Sorgun MYO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen ve Sorgun Belediye Başkanı Ahmet Şimşek’in konuşmacı olarak katıldığı konferansa; Sorgun Kaymakamı Ali Arslantaş, Sorgun Devlet Hastanesi Başhekimi Suat Gözübüyük, Sorgun MYO Müdürü Yrd. Doç. Dr. Yusuf Sert, akademik ve idari personel ile çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  İİBF ÖĞRENCİLERİ SERMAYE PİYASASI KURULU'NA TEKNİK GEZİ DÜZENLEDİ  
 


İİBF öğrencileri,  İşletme Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Sümeyra Gazel eşliğinde Sermaye Piyasası Kurulu’na teknik gezi yaptı. 

Gezi programı dahilinde ilk önce Anıtkabir’in ziyaret edildi. Daha sonra Sermaye Piyasası Kurulu’na geçen öğrencilere  SPK Araştırma Dairesi  Eğitim Grup Başkanı Oğuz Altun 2 saatlik bir sunumda Sermaya Piyasaları hakkında bilgi vererek Sermaya Piyasası Kurulu’ndaki iş imkanlarına değindi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA PROGRAMI  
 

Üniversitemiz Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Bölüm Başkanlığı tarafından düzenlenen 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü programında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 77. yılında düzenlenen törenle anıldı.

Üniversiteminiz Fen Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törene, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Köse,  Fakülte Dekanları,  Daire Başkanları ile üniversitemiz öğretim elemanları ve öğrencileri katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY'İN 10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ MESAJI  
 
Kurtuluş Savaşı mücadelesi ile Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk getirdiği  laik, demokratik ve çağdaş değerlerle modern Türkiye’nin temelini atmıştır. Zamanın çok ötesinde geleceği öngören vizyonu ile tüm dünyanın saygı duyduğu Mustafa Kemal Atatürk, insanlık tarihinin yetiştirdiği nadir devlet adamlarındadır.

Atatürk, 20. yüzyılın dünyayı kasıp kavuran savaş ortamında imparatorlukları, devletleri, milletleri yıkıp dünya sahnesinden silen işgalci ve sömürgeci devletlere karşı kazandığı takdire şayan zaferleri ile tüm dünyada  barışın inşa edilmesinde,  diğer milletlerin bağımsızlık mücadelelerinde örnek aldığı bir lider olmuştur.

Birlik ve beraberlik değerleri ve bilincini oluşturan Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu ve Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 77. yılında rahmet, minnet ve saygıyla yâd ediyorum.

Prof.Dr. Salih KARACABEY
Rektör
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ ESKİŞEHİR YÜKSEKÖĞRETİM FUARI'NDA  
 

Üniversitemiz 05 - 06 Kasım 2015 tarihleri arasında  Eskişehir Anemon Otel’de “Educaturk Yüksek Öğretim Günleri” kapsamında düzenlenen eğitim fuarına katıldı.

Üniversite ve meslek seçimlerine yönelik son sınıfta öğrenim gören lise öğrencileri ve Üniversite tanıtım temsilcilerinin biraraya geldiği fuarda yükseköğrenim, kariyer ve meslek tercihlerine ilişkin eğitim seminerleri düzenlendi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,625,916 Tekil Ziyaretçi