Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ADALET ESKİ BAKANI BEKİR BO...
REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN Z...
ÖĞRENCİLERİMİZ, VALİLİK VE ...
YOZGAT MİLLETVEKİLİ SOYSAL'...
YOZGAT VALİSİ YAZICI'DAN RE...
REKTÖRÜMÜZE HAYIRLI OLSUN Z...
REKTÖRÜMÜZ'DEN ÜNİVERSİTEMİ...
BURSA YOZGATLILAR DERNEKLER...
YOZGAT İL MÜFTÜLÜĞÜ'NDEN RE...
EMNİYET MÜDÜRÜ SAİM AKPINAR...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 23
Duyuru Sayısı: 1074
Resim Sayısı: 1812
Toplam: 1,778,404 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  ÜNİVERSİTEMİZDE NÜKLEER GÜÇ SANTRALLERİ KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ  
 

Üniversitemiz Makine Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar “Nükleer Güç Santralleri” konulu konferans verdi. Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Hasan Yumak, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Salih Karacabey, Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Recep Şahingöz, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Saçmacı ,Genel Sekreterimiz Erol Sorucu, çok sayıda öğretim görevlisi ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ 8. BAHAR ŞENLİKLERİ MUHTEŞEM İKİ KONSERLE SONA ERDİ  
 

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından 7-9 Mayıs tarihleri arasında bir dizi sosyal ve kültürel etkinliklerle kutlanan 8. Bahar Şenlikleri renkli görüntülerle son buldu. Üç gün süresince Üniversitemiz Erdoğan Akdağ kampüsü alanında farklı etkinliklerin sahne aldığı şenliklerin son gününde Yozgat Belediyesi Kent Orkestrası ve Türk Pop müziğinin sevilen sanatçısı Ferhat Göçer sahne aldı. Yozgat’ın en kalabalık açık hava konserlerinden birinin gerçekleştiği şenlikte öğrenciler bir yılın yorgunluğunu ve stresini doyasıya attılar.

 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ 8. BAHAR ŞENLİKLERİ DOLU DOLU ETKİNLİKLERLE İKİNCİ GÜNÜNÜ TAMAMLADI  
 


Bozok Üniversitesi 8.Bahar Şenlikleri’nin ikinci gününde gerçekleşen konser ve tiyatro gösterisi sanatseverlere unutulmaz bir akşam sundu. Üniversitemiz Türk Müziği Topluluğu, Bozok Üniversitesi 8.  Bahar Şenliği etkinlikleri kapsamında verdiği konserle dinleyenlerin gönül tellerine dokundu. Solistliğini Üniversitemiz Öğretim Görevlisi Mehmet Emin Eminel’in yaptığı konsere Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Genel Sekreterimiz Erol Sorucu, daire başkanları,  çok sayıda öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ HALK MÜZİĞİ KOROSU'NDAN TADINA DOYULMAZ TÜRKÜ ŞÖLENİ  
 

Üniversitemiz Türk Halk Müziği Korosu Bozok Üniversitesi 8.  Bahar Şenliği etkinlikleri kapsamında türkü severlere tadına doyulmaz bir türkü ziyafeti yaşattı. Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konsere Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Eşi Demet Uçar, Eğitim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Ahmet Temizyürek, Genel Sekreterimiz Erol Sorucu, Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Zümriye Demirel, çok sayıda idareci, öğretim elemanı ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  GİRİŞİMCİLİK KÜLTÜRÜ KONFERANSLA ANLATILDI  
 

Üniversitesiniz  Medeniyet Ve Kültür Topluluğu tarafından 8. Bahar Şenlikleri kapsamında organize edilen konferansta “Girişimcilik Kültürü” konusu anlatıldı.

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar,  Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Tansel Hacıhasanoğlu ,Yozgat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Özışık, öğretim görevlileri ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
1,778,404 Tekil Ziyaretçi