Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
İletişim
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu 2013
Bozok Bülten 2013
Bozok Bülten Özel Sayı 2011-12
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  "GERİATRİDE GÜNCEL HEMŞİREL...
ŞEYHZADE AHMET EFENDİ VE HZ...
YÖK ÜYESİ PROF. DR. DURMUŞ ...
AKDAĞMADENİ MYO'DA DEVİR TE...
REKTÖRÜMÜZ, AKDAĞMADENİ KAY...
ÜNİVERSİTEMİZDE BOZOK BİLİŞ...
ÜNİVERSİTEMİZ KAHRAMANMARAŞ...
SAĞLIK HAFTASI ETKİNLİKLERİ...
REKTÖRÜMÜZ BİYOSİSTEM MÜHEN...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ ERDOĞAN ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 11
Duyuru Sayısı: 843
Resim Sayısı: 1510
Toplam: 1,086,688 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİNDEN KOAH HASTALARINA MÜJDE  
 
Üniversitemiz Hastanesinde “Endo-Bronşiyal Valf” Tedavisi Başarı İle Yapıldı

Üniversitemiz hastanesinde bir ilk daha gerçekleştirildi. Türkiye’de sayılı tıp merkezlerinde yapılan endo-bronşiyal valf tedavisi Üniversitemiz hastanesinde başarı ile gerçekleştirildi. Solunumla ilgili büyük sorun yaşayan, KOAH hastaları için yeni bir tedavi yöntemi olan “Bronkoskopik endo-bronşiyal valf yöntemi” tedavisi uygulanmasına Üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde başlandı. Akciğerlere yerleştirilen bir aparat olan valf yardımıyla ciğerin nefes alma fonksiyonları harekete geçiyor, hastanın nefes almasında yürümesinde efor kalitesinde artış hedefleniyor.
 
   
     
  KAMPÜS YEŞİLE BÜRÜNMEYE DEVAM EDİYOR  
 

Her yıl 21-26 Mart tarihleri arasında kutlanan Orman Haftası etkinlikleri kapsamında üniversitemiz Erdoğan Akdağ kampüs alanında fidanlar toprakla buluştu.

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kampüsü Tarım ve Doğa Bilimleri Fakültesi üst kısmındaki ağaçlandırma sahasında gerçekleştirilen fidan dikim törenine Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Yumak, Genel Sekreter Doç. Dr. Seyfullah Türkmen, İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ziyaettin Özdemir, Yozgat Orman İşletme Müdürü Turgut Duran, Üniversitemiz Çevre ve Yeşil Alan Koordinatörü Özcan Şahin ve koordinatörlük çalışanları ile çok sayıda akademik, idari personel ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE KARİYER BELİRLEME KONFERANSI  
 
Üniversitemiz Genç Yöneticiler Kulübü tarafından organize edilen konferansta “Kariyer Belirleme” konuları anlatıldı. Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi salon nohutluda gerçekleştirilen etkinliğe Rektör Vekili Prof. Dr. Hasan Yumak, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE YAŞLILIK VE OSTEOARTRİT SEMPOZYUMU YAPILDI  
 
“Yaşlılara Saygı Haftası” etkinlikleri kapsamında “Yaşlılık ve Osteoartrit Sempozyumu-Ortopedi-Fizyoterapi Buluşması” Üniversitemiz ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi gerçekleştirilen sempozyuma Rektör Yardımcısı Şaban Güçlü, Genel Sekreter Doç. Dr. Seyfullah Türkmen, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Murat Korkmaz, Sempozyum Başkanı Prof. Dr. İlker Çetin ve Prof. Dr. Mahmut Kömürcü, Op. Dr. Uğur Türktaş ile yine Turgut Özal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu öğretim üyelerinden Yrd. Doç. Dr. Yasemin Çırak ve Yrd. Doç. Dr. Gül Deniz Yılmaz, Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burak Akan, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Doç. Dr. Şükrü Solak, Ankara Magnet Tıp Merkezi’nden Prof. Dr. Sıtkı Perçin ile çok sayıda öğretim üyesi ve öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE NEVRUZ BAYRAMI COŞKU İLE KUTLANDI  
 
Baharın başladığı, doğanın uyandığı gün olarak kabul edilen "21 Mart Nevruz Bayramı" Üniversitemiz ve Yozgat İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklığında düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kampüsünde bulunan Merkezi Yemekhane ve Kafeterya binası önünde gerçekleştirilen etkinliklere Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Belediye Başkan Yardımcısı Serdar Açıkgöz, İl Kültür ve Turizm Müdürü Lütfi İbiş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Musa Sakin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hasan Yumak, Prof. Dr. Şaban Güçlü ve Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Fakülte Dekanları, Genel Sekreter Doç. Dr. Seyfullah Türkmen, çok sayıda akademik ve idari personel ile  öğrenciler katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
1,086,688 Tekil Ziyaretçi