Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
İletişim
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı 2011-12
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  SİNE-TİYATRO "GÜLTANEM" İZL...
SORGUN MESLEK YÜKSEKOKULUMU...
BİR KAN BİR FİDAN KAMPANYAS...
REKTÖRÜMÜZÜN 29 EKİM CUMHUR...
ÜNİVERSİTEMİZ 2014-2015 AKA...
ÖĞRENCİLERİMİZ GÖKSEL KONSE...
BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÜNİVERS...
İLAHİYAT FAKÜLTESİ'NDE DEVİ...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
YOZGAT'TA İLK YEMEK BORUSU ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 21
Duyuru Sayısı: 934
Resim Sayısı: 1592
Toplam: 1,461,528 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  GARNİZON KOMUTANI'NDAN REKTÖRÜMÜZE İADE-İ ZİYARET  
 
Yozgat İl Jandarma ve Garnizon  Komutanı Jandarma Albay Selçuk Yıldırım Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında iade-i ziyarette bulundu.

Göreve yeni atanan Jandarma Albay Selçuk Yıldırım, kendisine daha önce hayırlı olsun ziyaretine gelen Rektörümüzü makamında ziyaret ederek bir süre sohbet etti. Sıcak bir ortamda gereçekleşen ziyarette Rektörümüz, Jandarma Albay Selçuk Yıldırım’a nazik ziyaretleri teşekkür ederek yeni görevinde başarılar diledi.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZÜN NEZAKET ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR  
 


Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar,  son HSYK kararları kapsamında İzmir Seferihisar Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan  Yozgat  Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Başsavcı Ahmet Yavuz ve Yozgat Polis Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü görevine atanan Şaban Kütükoğlu’nu makamında ziyaret etti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZE KAYITLAR BAŞLADI  
 
2014 Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Sınavı (2014-ÖSYS) sonucunda 2014-2015 eğitim-öğretim yılında Üniversitemiz yükseköğretim programlarına girmeye hak kazanan adayların kayıtları başladı. Üniversitemize bu yıl 3 bin 419 yeni öğrenci kayıt yaptıracak.

2014-2015 eğitim-öğretim döneminde üniversitemize yerleşmeye hak kazanan adaylar, yerleştikleri bölüm için kayıtlarını 1-5 Eylül 2014 tarihleri arasında yaptıracaklar.  İsteyen öğrencilerimiz ise e-Devlet sistemi üzerinden de kayıt yaptırabilecek. Üniversitemiz Rektörlüğü kayıtlar sırasında öğrencilerin zorluk yaşamaması ve kayıtlarının seri bir şekilde yapılması için kampüs alanında bulunan Kapalı Spor Salonu’nda Fakülteler, Yüksek Okul ve merkezde bulunan Meslek Yüksekokulları için ayrı ayrı kayıt masaları oluşturdu.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZÜN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJI  
 
Bağımsızlığına saygı duyulan çağdaş bir Devlet'e sahip olmamızın yolunu açan, Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı, milli mücadelemizdeki ruh, ülke ve millet sevgisi, dayanışma ve birlik anlayışı ile yol gösterici olan 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 92. Yıldönümünü büyük bir onur ve haklı gururla kutlamaktayız.

Kahraman Türk milleti ve kahraman Türk ordusu, Kurtuluş Savaşı’nda Başkumandan Mustafa Kemal Atatürk komutasında yedi düvele karşı verdiği bu şanlı mücadele ile bütün dünyaya kayıtsız, şartsız bağımsızlık ve egemenliğini ilan etmiştir. Genci-yaşlısı, kadını-erkeği bütün fertleri ile milletimiz 30 Ağustos ile noktasını koyduğu kurtuluş mücadelesinde tarihe bütün dünyanın unutamayacağı bir destan yazmıştır.
 
   
     
  PROF. DR. HÜSEYİN İLKER ÇINAR, REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ  
 


Osnabrück Üniversitesi İslâm İlahiyatı Bölümü Tefsir Kürsüsü Başkanı ve aynı zamanda İslami Araştırmalar ve Kültürlerarası İşbirliği Enstitüsü (IFIS&IZ) ile Avrupa Müslümanları Kültürevi (KUDEM) Proje Başkanı hemşerimiz Prof. Dr. Hüseyin İlker Çınar, Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında ziyaret etti.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
1,461,528 Tekil Ziyaretçi