Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
İletişim
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı 2011-12
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZDE "TAHTA KILI...
FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTURULDU
AKDAĞMADENİ MYO ÖĞRENCİLERİ...
ÜNİVERSİTEMİZDE POZİTİF DÜŞ...
ÜNİVERSİTEMİZDE YAŞLILIK VE...
ÜNİVERSİTEMİZDE AŞIK VEYSEL...
ÜNİVERSİTEMİZDE TÜRKÜLERLE ...
ÜNİVERSİTEMİZDE NEVRUZ BAYR...
ŞEHİR VE MEDENİYET TASAVVUR...
ÜNİVERSİTEMİZDE 18 MART ÇAN...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 11
Duyuru Sayısı: 1017
Resim Sayısı: 1732
Toplam: 1,693,912 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  ÜÇÜNCÜ BİREYSEL GELİŞİM GÜNLERİ ÜNİVERSİTEMİZ EV SAHİPLİĞİNDE DÜZENLENDİ  
 
Üniversitemiz Sağlık Yüksekokulu ve Öğrenci Hemşireler Derneği  (ÖHDER) tarafından ortaklaşa düzenlenen  “Bireysel Gelişim Günleri ” konulu sempozyum üniversitemiz ev sahipliğinde düzenlendi. 6-8 Mart tarihleri arasında toplamda üç gün süren sempozyum da “Hemşirelikte Liderlik ve Yenilikçi Yaklaşımlar, Hemşirelerin Yurtdışında Çalışma ve Eğitim Fırsatları, Hemşirelikte Uzmanlaşma, Hemşirelikte Standardizasyon, Hastane ve Yönetim Birimleri” konularının irdelendiği beş farklı konferans düzenlendi. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve “Hemşirelikte Kariyer Planlaması” temasının işlendiği sempozyumda hemşire adaylarına, hemşirelerin bireysel gelişimlerine yönelik “Kişisel Gelişimde Önemli Kavramlar ve Beceriler Kursu” ile  “Avrupa Birliği Gençlik Projeleri Hazırlama Kursu” verildi. Kurslarda başarı gösteren kursiyerlere katılım belgeleri takdim edildi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE "KARİYER SOHBETLERİ" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ  
 

Üniversitemiz Bozok Gençlik Kulübü tarafınca öğrencilerimizi kariyer fırsatları konusunda bilinçlendirmek, farkındalık oluşturmak ve en uygun kariyer hedefi belirlemek amacıyla “Kariyer Sohbetleri” konulu konferans düzenlendi. Yapımcı ve yönetmen Hasan Yıldız’ın katılımıyla Üniversitemiz Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konferansa, Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılıçaslan Üniversitemiz akademik ve idari personeli ile çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZE VERGİ HAFTASI ZİYARETİ  
 

Yozgat Defterdarı Abdurrahman Altındağ ve beraberindeki heyet,  “26’ncı  Vergi Haftası” kutlama etkinlikleri kapsamında Rektörümüz Prof. Dr. Tamer Uçar’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Yozgat Defterdarı Abdurrahman Altındağ, “26’ncı  Vergi Haftası” etkinlikleri bu yıl 23 Şubat 1 Mart tarihleri arasında bir dizi etkinlikle kutlandığını söyledi. Altındağ, etkinlikler kapsamında Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Uçar’ı ziyaret ediyoruz. Vergi Haftasını kutlamamızdaki amaç  toplumda vergi bilincini oluşturmak, kamuoyunda vergi bilincinin yerleştirilmesini sağlamaktır. dedi.
 
   
     
  ATATÜRK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ BOZOK ÜNİVERSİTESİ'Nİ ZİYARET ETTİ  
 


Yozgat Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 12. sınıf  öğrencileri,  üniversite hedeflerini belirlemeden önce  Bozok Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Üniversitemizi ziyaret ederek kampüs yaşamını görme, üniversite ile ilgili bilgi alma ve üniversiteyi yakından tanıma imkanı bulan öğrenciler Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü’nü  gezdi.

 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ İİBF ÖĞRENCİLERİNDEN MERKEZ BANKASI'NA ZİYARET  
 

Üniversitemiz İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü öğrencileri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nı (TCMB) ziyaret etti.

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. İbrahim Doğan başkanlığında Ankara’da faaliyet gösteren  Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nı ziyaret eden İİBF İktisat Bölümü öğrencileri, “Geçmişten Geleceğe TCMB” adlı belgesel filmi izledi. Ziyarette; Merkez Bankası’nın ilgili birim ve personelleri tarafından öğrencilerimize TCMB Örgüt Yapısı, Para Politikasının Genel Çerçevesi ve Enflasyon Hedeflemesi Rejimi ile TCMB kariyer olanakları hakkında sunumlar yapıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
1,693,912 Tekil Ziyaretçi