Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÖĞRETMENLİK MESLEĞİNİN DÜNÜ...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZDE BİYOLOJİK Ç...
"BİLİMSEL MAKALE YAZMA EĞİT...
BOZOK TEKNOPARK'TA "KOSGEB ...
ÜNİVERSİTEMİZ İZMİR YÜKSEKÖ...
GÜNÜMÜZ İSLAM ÜLKELERİNDE E...
ANKARA YOZGATLILAR VAKFI YÖ...
ÜNİVERSİTEMİZ TRABZON EĞİT...
BOLOGNA SÜRECİ KOORDİNATÖRL...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 12
Duyuru Sayısı: 1154
Resim Sayısı: 1826
Toplam: 2,098,273 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK, Buradaydı.
  CUMHURİYET TURNUVASI'NIN ŞAMPİYONU YOZGAT MESLEK YÜKSEKOKULU  
 

Üniversitemiz Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı tarafından organize edilen Cumhuriyet Turnuvası, bugün oynanan final müsabakası ile sona erdi.

Eğitim, Fen Edebiyat, İktisadi İdari Bilimler, Mühendislik-Mimarlık, Tarım ve Doğa Bilimleri Fakülteleri ile Yozgat Meslek, Sağlık Yüksek, Sağlık Hizmetleri, Yerköy Adalet ve Sorgun Meslek Yüksekokulu olmak üzere 10 takımın iştiraki ile gerçekleştirilen müsabakalar eleme usulü oynanandı. Final müsabakası oynamaya hak kazanan Yozgat Meslek Yüksekokulu ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi futbol takımları bugün şampiyon olabilmek için karşı karşıya geldi. 
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE ULUSLARARASI ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN ORYANTASYON PROGRAMI DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemizde, yeni kayıt yaptıran ve öğrenim görmekte olan uluslararası öğrencilerimizin üniversite ve çevreyle uyum sağlamalarını kolaylaştırmak, üniversitenin yapısı ve olanaklarını tanımalarına yardımcı olmak, Şehir ve Bozok Üniversitesi kültürünü tanıtmak, bunun yanı sıra soru ve önerilerini almak amacı ile “Uluslararası Öğrenci Oryantasyon Programı” düzenlendi.
 
   
     
  2000 YIILINDAN SONRA KURULAN ÜNİVERSİTELER İÇİNDE 9. SIRADAYIZ  
 


ODTÜ Enformatik Enstitüsü bünyesinde faaliyet gösteren URAP (University Ranking by Academic Performance) laboratuarı tarafından hazırlanan URAP 2015 Dünyanın Akademik Performansı En yüksek 2000 Üniversitesi ve URAP-TR 2015-2016 Türkiye özel sıralamasında Üniversitemiz “2000 Yılından Sonra Kurulan” 62 üniversite arasında 9. sırada ve  “2000 Yılından Sonra Kurulan ve Doktora Öğrencisi Olan Üniversiteler Genel Sıralaması”nda da Üniversitemiz 56 üniversite içinde 9. sırada yer alarak iki başarıya daha imza attı.
 
   
     
  21 YAŞINDAKİ GENCE BOZOK'TA ŞİFA ELİ  
 

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde başarılı cerrahi operasyonlara bir yenisi daha eklendi. Son model teknolojik tıbbi cihazlarla donatılan hastanede modern tıbbın bütün imkânlarını kullanılarak bölge halkına nitelikli ve kaliteli sağlık hizmeti sunuluyor.

Akdağmadeni ilçesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanan 21 yaşındaki Salim Yılmaz isimli genç,  üniversitemiz Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde yapılan cerrahi operasyon sonrası sağlığına kavuşarak felç olmaktan kurtuldu.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ MALATYA'DA DÜZENLENEN EĞİTİM FUARINA KATILDI  
 


Üniversitemiz 22-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Malatya Kongre Merkezi’nde düzenlenen “Malatya Üniversite Tercih Fuarı”na katıldı.

Geleceğe yönelik önemli bir adım atmadan önce bilinçli bir karar vermek için pek çok seçenek içinden doğru olanı belirlemek üzere öğrenci ve veliler fuara yoğun ilgi gösterdi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,098,273 Tekil Ziyaretçi