Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 29704
ZİRAAT FAKÜLTEM... 13447
"HİCRAN" MÜZİKA... 11268
BOZOK ÜNİVERSİT... 8418
ZİRAAT FAKÜLTES... 7049
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6670
CEHRİLİK LALESİ... 3987
KAZ YETİŞTİRİCİ... 3375
TARIMDA İŞBİRLİ... 3335
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 3296
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ 2017-2018 AKA...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZDEN BAĞRIBÜTÜN...
HİTİT ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ...
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ'NDE...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
ALTINCI BOZOK BİLİM ÇALIŞTA...
AKDAĞMADENİ MYO BİNASI TEME...
KAZ YETİŞTİRİCİLİĞİ EĞİTİM ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 23
Duyuru Sayısı: 1585
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,609,595 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  MODERN VE YAŞANILABİLİR BİR KAMPÜS İNŞA EDİYORUZ  
 

Üniversitemiz Erdoğan Akdağ Kampüsü’nün modern ve yaşanılabilir bir kampüs haline gelmesi için başlatılan çalışmaların olanca hızıyla devam ettiğini belirten Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey,  “Alt yapı hizmetleri başlatılan ve tamamlanan her çalışmayla daha büyük değişimlerin yaşandığı Erdoğan Akdağ Kampüsü’nde yapılan peyzaj çalışmaları ile çehresinin değiştiğini söyledi.
 
   
     
  TIP FAKÜLTESİ MORFOLOJİ BİNASI VE ARAŞTIRMA VE UYGULAMA HASTANESİ BU YIL HİZMETE AÇILACAK  
 

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin inşaatında sona gelindiğini belirten Rektörümüz Pof. Dr. Salih Karacabey,  Tıp Fakültesi öğrencilerimizin 2017-2018 eğitim öğretim yılında yeni binada eğitime başlayacaklarını yine bu yıl içerisinde 280 yatak kapasiteli Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin de tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi.


 
   
     
  İLETİŞİM FAKÜLTESİ BU YIL ÖĞRENCİLERİNE KAVUŞUYOR  
 
Üniversitemiz İletişim Fakültesi 2017-2018 eğitim-öğretim yılında Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü’ne ilk öğrencilerini alarak eğitim-öğretim hayatına başlayacak.

Bozok Üniversitesi bünyesinde İletişim Fakültesi’nin daha önceki yıllarda açılmış olmasına rağmen öğretim üyesi temin edilemediği için eğitim-öğretime başlayamadığını belirten Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey,  Bozok Üniversitesi İletişim Fakültesi’nin 2017-2018 eğitim-öğretim yılında eğitime başlaması için büyük çaba sarf ettiklerini ve bunda da başarılı olduklarını söyledi.
 
   
     
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ YENİ BÖLÜM VE PROGRAMLARIYLA GELİŞEREK BÜYÜYOR  
 
Kısa sürede bulunduğu topraklarda değişim ve gelişimin sembolü olan, bilim üreten ve ürettiği bilimi insanlığın hizmetine sunan Bozok Üniversitesi, kuruluşunun 11. yıl dönümünde saygın bir bilim merkezi olma yolunda hızla ilerliyor. Fiziki altyapı ve üstyapı yönünden gelişimini sürdüren üniversitemiz fakülte ve yüksekokullar bünyesinde açtığı yeni bölümlerle bulunduğu coğrafyaya, bilime, sanata ve kültürel değerlere katkı sunmaya devam ediyor.

16 bini aşkın öğrencisi ve alanında uzman akademik kadrosuyla Orta Anadolu’nun parlayan yıldızı olan Bozok Üniversitesi, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında öğrenci alımı gerçekleştirilecek toplam 13 yeni bölüm ve programlar ile gücüne güç katıyor.
 
   
     
  15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ ANMA ETKİNLİKLERİNE REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY KATILDI  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde Yozgat’ta düzenlenen “Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinliklerine katıldı.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen ve binlerce kişinin katıldığı anma etkinliklerinde vatandaşlar, tekbirler getirerek FET֒nün darbe girişimine bir kez daha tepkisini ortaya koydu. Etkinlik, Yozgat Belediyesi Mehteran Takımı eşliğinde Terminal Cami önünden Cumhuriyet Meydanı’na vatandaşların yürüyüşü ile başladı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile devam eden programda 15 Temmuz’un yıl dönümü münasebetiyle şehit ve gazilerimiz hayırla yâd edildi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,609,595 Tekil Ziyaretçi