Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 28738
"HİCRAN" MÜZİKA... 10496
BOZOK ÜNİVERSİT... 7758
ÜNİVERSİTEMİZE ... 5948
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2719
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2436
ADALET ESKİ BAK... 2359
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2350
BOZOK ÜNİVERSİT... 2331
REKTÖRÜMÜZ, YOZ... 2296
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZDE "KİŞİSEL G...
YERKÖY ADALET MYO'DA SGK SE...
EĞİTİM DEVAM EDİYOR
HUZUREVİ SAKİNLERİNE ARABAŞ...
YOZGATLI FEDERASYONLARDAN R...
YOZGAT'IN 'ARKEOLOJİK ZENGİ...
İLAHİYAT AKADEMİK SEMİNERLE...
2. YOZGAT VE İLÇELERİ KARİY...
ZİRAAT MÜHENDİSLERİ TEKNİK ...
İNFAZ VE GÜVENLİK HİZMETLER...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 9
Duyuru Sayısı: 1447
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,058,426 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY ULUSLARARASI ÖĞRENCİLER İLE BİR ARAYA GELDİ  
 
Prof. Dr. Karacabey; “Kendinizi Gurbette Hissetmeyin, Asla Yalnız Değilsiniz”

Rektörümünüz Prof. Dr. Salih Karacabey, üniversitemizde eğitimlerini sürdüren uluslararası öğrencilerle sohbet ederek eğitimleri, Yozgat’taki yaşantıları, karşılaştıkları sorunlar ve talepleri ile ilgili bilgiler aldı.

Üniversitemiz Konukevi ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen görüşmede, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Elvan Temoçin,  Öğrenci İşleri Daire Başkan Vekili Akın Yonkuç, Uluslararası İlişkiler Ofisi personeli ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  TIP FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYELERİNE EĞİTİM KURSU  
 


Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğrencilerine eğitim veren öğretim üyelerinin eğitici özelliklerini artırmak amacıyla üniversitemiz Tıp Fakültesi tarafından kurs düzenlendi. Üniversitemiz Tıp ve Eğitim Fakülteleri ile Bozok Üniversitesi Sürekli Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından ortaklaşa düzenlenen ve  23 öğretim üyesinin katıldığı eğiticilerin eğitimi kursu adı altındaki  40 saat teorik,  4 saat pratik eğitim olmak üzere 44 saat kurs düzenlendi.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİNDE OBEZİTE AMELİYATLARI BAŞARI İLE YAPILIYOR  
 
Türkiye’de her beş kişiden birinin sorunu haline gelen şişmanlık aşırı boyuta ulaştığında ameliyatla tedavi ediliyor. Midesi küçültülen hastalar yılda 40-50 kilo verebiliyor. Aşırı şişmanlığın kapalı ameliyatla tedavisi Yozgat’ta Üniversitemiz Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi'nde de başarı ile yapılıyor.

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi eski Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oktay Banlı öncülüğünde Üniversitemiz Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Mesut Sipahi ve Yrd. Doç. Dr. Ergin Arslan tarafından başarı ile uygulanan obezite cerrahisi ile hastalar sağlığına kavuşuyor.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ SENATOSU ŞEFAATLİ'DE TOPLANARAK ŞEFAATLİ MYO İLE ÇEKEREK SAĞLIK HİZMETLERİ MYO'NUN BÖLÜM VE PROGRAMLARINI BELİRLEDİ  
 

Üniversitemiz  senato toplantısı Şefaatli İlçesinde yapıldı. Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar,  Prof. Dr. Kadir Özköse,  Prof. Dr. Şenol Akın, Genel Sekreter Vekili Yrd. Doç. Dr. Güsamettin Erdoğan ile senato üyeleri katıldı.Senato toplantısında Şefaatli Meslek Yüksekokulu ile Çekerek Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarında açılması planlanan bölüm ve programlar ile gündeme ilişkin diğer konular görüşülerek karara bağlandı.
 
   
     
  TARIMDA BAĞCILIK ANLATILDI  
 


Yozgat Valiliği, Bozok Üniversitesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, ve Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü arasında imzalanan Tarımda İş Birliği Protokolü çerçevesinde başlatılan “Ziraat Mühendislerinin Teknik Eğitim” programı Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü toplantı salonunda düzenlendi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,058,426 Tekil Ziyaretçi