Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 32887
REKTÖRÜMÜZDEN P... 25351
ZİRAAT FAKÜLTEM... 16416
"HİCRAN" MÜZİKA... 14400
BOZOK ÜNİVERSİT... 11337
ZİRAAT FAKÜLTES... 10567
ÖĞRENCİLERE GİR... 9721
ÜNİVERSİTEMİZE ... 9463
CEHRİLİK LALESİ... 6835
KAZ YETİŞTİRİCİ... 6470
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
KASAUM’DAN ZİRAAT FAKÜLTESİ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ İ...
KIRGIZİSTAN’DAN GELEN HEYET...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
REKTÖR PROF. DR. KARACABEY ...
AYŞE ILICAK İMAM HATİP ORTA...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ VAKFININ...
“FİKRİNDEN GİRİŞİM ÇIKART” ...
ÜNİVERSİTEMİZDE "TÜRKİYE D...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 20
Duyuru Sayısı: 1760
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,185,512 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ, “POLİS HAFTASINI” KUTLADI  
 
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Yozgat’ da büyük bir coşkuyla kutlanmaya başlandı.

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri, Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde; Emniyet Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü kapsamında; Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için gecesini gündüzüne katarak, vatan, millet ve bayrak sevgisi uğruna kahramanca ve fedakârca bir şekilde terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyonlarda görevleri başında makamların en yükseği olan şehitlik mertebesine ulaşan, Yozgatlı Şehit Özel Harekât Polis Memuru Muzaffer Tufaner’ için, Yerköy İlçesi Saray köyünde mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi. Şehidin anne ve babasını ziyaret eden öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.


Yerköy’de dostluk maçları
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen dostluk maçları yapıldı. Müsabakalar İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi futbol takımı ve Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu takımının katılımıyla Yerköy İlçe Stadyumunda; İİBF Basketbol takımı ile Yerköy Adalet MYO takımları arasında Yerköy Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Sahada keyifli ve heyecanlı bir mücadele ile tamamlanan karşılaşmalar sonrasında dostluğun galip geldiğini belirten öğrenciler, “Ülkemizin her köşesinde toplumun huzuru için 24 saat görev başında olan emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız. Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünü bizlerde sahada dostluk maçı ile kutladık” dedi.


Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi.
Polis Haftası Dostluk maçlarının ardından öğrenciler, Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Emniyet mensuplarına günün anısına plaket ve hediyeler takdim eden öğrenciler : “173 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin güvenliğinin teminatıdır. Halkımızın Huzuru Gururumuzdur, parolasıyla çalışan; vatanı ve milleti uğruna canlarını feda etmekten sakınmayan polisimizin, Polis Haftasını en içten dileklerimizle kutluyor;  bu ulvi görevi yerine getirirken şehit olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyoruz’’ dedi. Hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından ziyaret tamamlandı. 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,185,512 Tekil Ziyaretçi