Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 33423
REKTÖRÜMÜZDEN P... 26249
ZİRAAT FAKÜLTEM... 16910
"HİCRAN" MÜZİKA... 14870
BOZOK ÜNİVERSİT... 11857
ZİRAAT FAKÜLTES... 11077
ÖĞRENCİLERE GİR... 10179
ÜNİVERSİTEMİZE ... 9920
CEHRİLİK LALESİ... 7326
KAZ YETİŞTİRİCİ... 6924
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BU YIL YEDİNCİSİ DÜZENLENEN...
YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ ...
CUMHURİYET BAŞSAVCISI AHMET...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ BESYO'YA...
YEDİNCİ BOZOK BİLİM ÇALIŞTA...
ÜNİVERSİTEMİZDEN BAĞRIBÜTÜN...
ÜNİVERSİTEMİZDE KALİTE YÖNE...
PROF. DR. FUAT KÖKSAL ÜNİVE...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 9
Duyuru Sayısı: 1781
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,278,963 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİLERİ, “POLİS HAFTASINI” KUTLADI  
 
Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yıldönümü tüm yurtta olduğu gibi Yozgat’ da büyük bir coşkuyla kutlanmaya başlandı.

Bozok Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri, Polis Haftası etkinlikleri çerçevesinde; Emniyet Teşkilatı’nın 173. Kuruluş Yıldönümü kapsamında; Ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığı için gecesini gündüzüne katarak, vatan, millet ve bayrak sevgisi uğruna kahramanca ve fedakârca bir şekilde terör örgütüne yönelik sürdürülen operasyonlarda görevleri başında makamların en yükseği olan şehitlik mertebesine ulaşan, Yozgatlı Şehit Özel Harekât Polis Memuru Muzaffer Tufaner’ için, Yerköy İlçesi Saray köyünde mezarı başında Kuran-ı Kerim okunarak dualar edildi. Şehidin anne ve babasını ziyaret eden öğrenciler duygu dolu anlar yaşadı.


Yerköy’de dostluk maçları
Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında geleneksel olarak düzenlenen dostluk maçları yapıldı. Müsabakalar İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi futbol takımı ve Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu takımının katılımıyla Yerköy İlçe Stadyumunda; İİBF Basketbol takımı ile Yerköy Adalet MYO takımları arasında Yerköy Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirildi. Sahada keyifli ve heyecanlı bir mücadele ile tamamlanan karşılaşmalar sonrasında dostluğun galip geldiğini belirten öğrenciler, “Ülkemizin her köşesinde toplumun huzuru için 24 saat görev başında olan emniyet güçlerimizin her zaman yanındayız. Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümünü bizlerde sahada dostluk maçı ile kutladık” dedi.


Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ziyaret edildi.
Polis Haftası Dostluk maçlarının ardından öğrenciler, Yerköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Emniyet mensuplarına günün anısına plaket ve hediyeler takdim eden öğrenciler : “173 yıllık köklü bir mazi ve teşkilat yapısına sahip Türk Polis Teşkilatı, ülkemizin güvenliğinin teminatıdır. Halkımızın Huzuru Gururumuzdur, parolasıyla çalışan; vatanı ve milleti uğruna canlarını feda etmekten sakınmayan polisimizin, Polis Haftasını en içten dileklerimizle kutluyor;  bu ulvi görevi yerine getirirken şehit olan aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve ailelerine uzun ömürler diliyoruz’’ dedi. Hatıra fotoğrafı çektirilmesinin ardından ziyaret tamamlandı. 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,278,963 Tekil Ziyaretçi