Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 33121
REKTÖRÜMÜZDEN P... 25948
ZİRAAT FAKÜLTEM... 16644
"HİCRAN" MÜZİKA... 14606
BOZOK ÜNİVERSİT... 11556
ZİRAAT FAKÜLTES... 10784
ÖĞRENCİLERE GİR... 9913
ÜNİVERSİTEMİZE ... 9657
CEHRİLİK LALESİ... 7055
KAZ YETİŞTİRİCİ... 6668
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
KAHRAMAN ŞEHİT ÖMER HALİSDE...
ÜNİVERSİTEMİZDE 15 TEMMUZ D...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ ...
YOZGAT İL MÜFTÜSÜ VE BERABE...
ÜNİVERSİTEMİZDE YÜKSEKÖĞRET...
ÜNİVERSİTEMİZDEN YOZGAT'IN ...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜL...
YOZGAT KÜSİ (KAMU-ÜNİVERSİT...
ÜNİVERSİTEMİZDE BAYRAMLAŞMA...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 13
Duyuru Sayısı: 1769
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,227,457 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜNÜN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ  
 

Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü’nün daha modern bir yapıya kavuşturulması için başlatılan peyzaj ve sosyal alan çalışmalarının sürdüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, öğrencilerin ve çalışanların daha kaliteli vakit geçirebilecekleri, günün stres ve yorgunluğunu atabilecekleri alan ve mekânlar inşa ettiklerini söyledi.
Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’a kampüs alanını gezdirerek, son dönemlerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bozok Üniversitesi’nin genç bir üniversite olduğunu belirten Vali Kemal Yurtnaç, “Bozok Üniversitesi 2006 yılında kurulan genç bir üniversite, hızla değişiyor ve gelişiyor. Yeni fakülte binaları yapılıyor, çevre düzenlemeleri çok güzel. Üniversitemizin bu güzel ortamından dolayı üniversite yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Üniversitemiz şehre hem güzellik katıyor hem de eğitim, kültürel ve gelişim açısından da sanayimize de destek veriyor. Aynı hızla hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.Rektör Prof. Dr. Karacabey yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz genç bir üniversite ve birçok gelişmeye sahne olduğu gibi özellikle peyzaj açısından da üniversitemizin kampüs alanını güzelleştirmeye gayret ediyoruz. Bu alan öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını çok rahat geçirebilecekleri, burada açılacak kafeteryalarda sıcak dostluklar ve arkadaşlıklar edinerek günlerini değerlendirebilecekleri bir mekânı öğrencilerimize sunduk ”dedi.Üniversitenin hem beşeri hem de fiziki anlamda her yıl önemli gelişme gösterdiğinin altını çizen Prof. Dr. Karacabey, “Gün geçtikçe kampüs alanımız güzelleşiyor. Bozok Üniversitesi olarak öğrencilerimize güzel bir mekân sunduk. Bu çalışmalar devam edecek. İnşallah yakın zamanda bu alanlara ek yeni peyzaj çalışmaları yaparak üniversitemizi daha yaşanılabilir bir mekân haline getireceğiz. Kampüs alanı öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için yaşanabilir bir mekân olacak. Üniversitemiz ve öğrencilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,227,457 Tekil Ziyaretçi