Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
İş Akış Şeması
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 35428
REKTÖRÜMÜZDEN P... 29396
ZİRAAT FAKÜLTEM... 18804
"HİCRAN" MÜZİKA... 16664
BOZOK ÜNİVERSİT... 13778
ZİRAAT FAKÜLTES... 13015
ÖĞRENCİLERE GİR... 11969
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11720
CEHRİLİK LALESİ... 9344
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8701
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BAĞIMLILIK HER YÖNÜYLE ELE ...
BOĞAZLIYAN MYO GIDA İŞLEME ...
ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖR YARDIM...
GENÇ GİRİŞİMCİLER TOPLULUĞU...
ÜNİVERSİTEMİZDE "KORE KÜLTÜ...
ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 7
Duyuru Sayısı: 1826
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,526,885 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ KAMPÜSÜNÜN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ  
 

Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüsü’nün daha modern bir yapıya kavuşturulması için başlatılan peyzaj ve sosyal alan çalışmalarının sürdüğünü belirten Rektör Prof. Dr. Salih Karacabey, öğrencilerin ve çalışanların daha kaliteli vakit geçirebilecekleri, günün stres ve yorgunluğunu atabilecekleri alan ve mekânlar inşa ettiklerini söyledi.
Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç’a kampüs alanını gezdirerek, son dönemlerde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bozok Üniversitesi’nin genç bir üniversite olduğunu belirten Vali Kemal Yurtnaç, “Bozok Üniversitesi 2006 yılında kurulan genç bir üniversite, hızla değişiyor ve gelişiyor. Yeni fakülte binaları yapılıyor, çevre düzenlemeleri çok güzel. Üniversitemizin bu güzel ortamından dolayı üniversite yetkililerine çok teşekkür ediyorum. Üniversitemiz şehre hem güzellik katıyor hem de eğitim, kültürel ve gelişim açısından da sanayimize de destek veriyor. Aynı hızla hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.Rektör Prof. Dr. Karacabey yaptığı açıklamada, “Üniversitemiz genç bir üniversite ve birçok gelişmeye sahne olduğu gibi özellikle peyzaj açısından da üniversitemizin kampüs alanını güzelleştirmeye gayret ediyoruz. Bu alan öğrencilerimizin ders dışı zamanlarını çok rahat geçirebilecekleri, burada açılacak kafeteryalarda sıcak dostluklar ve arkadaşlıklar edinerek günlerini değerlendirebilecekleri bir mekânı öğrencilerimize sunduk ”dedi.Üniversitenin hem beşeri hem de fiziki anlamda her yıl önemli gelişme gösterdiğinin altını çizen Prof. Dr. Karacabey, “Gün geçtikçe kampüs alanımız güzelleşiyor. Bozok Üniversitesi olarak öğrencilerimize güzel bir mekân sunduk. Bu çalışmalar devam edecek. İnşallah yakın zamanda bu alanlara ek yeni peyzaj çalışmaları yaparak üniversitemizi daha yaşanılabilir bir mekân haline getireceğiz. Kampüs alanı öğretim elemanlarımız, öğrencilerimiz ve çalışanlarımız için yaşanabilir bir mekân olacak. Üniversitemiz ve öğrencilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,526,885 Tekil Ziyaretçi