Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Kanun ve Yönetmelikler
Basında Bozok
Haber Arşivi
Bozok Bülten
Bozok Gazete
Fotoğraflarla Bozok
Tanıtım Videosu
Tanıtım Kataloğu
Logomuz
Basın Talep Formu
Arama
Linklerimiz
İletişim
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 34686
REKTÖRÜMÜZDEN P... 28643
ZİRAAT FAKÜLTEM... 18089
"HİCRAN" MÜZİKA... 15972
BOZOK ÜNİVERSİT... 13072
ZİRAAT FAKÜLTES... 12293
ÖĞRENCİLERE GİR... 11290
ÜNİVERSİTEMİZE ... 11038
CEHRİLİK LALESİ... 8601
KAZ YETİŞTİRİCİ... 8015
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ BOLU VE KÜTAH...
ÜNİVERSİTEMİZ ZİRAAT FAKÜLT...
ÜNİVERSİTEMİZDE MÜHENDİSLİK...
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI P...
ÜNİVERSİTEMİZDE "FETÖ VE EĞ...
BİLİMSEL ARAŞTIRMA VE YAYIN...
YOZGAT CUMHURİYET BAŞSAVCIS...
DİJİTAL ÇAĞDA ELEŞTİREL MED...
ÜNİVERSİTEMİZDE 24 KASIM ÖĞ...
MİNİKLERDEN REKTÖRÜMÜZE ANL...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 12
Duyuru Sayısı: 1821
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,447,100 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  YOZGAT AMATÖR SPOR KULÜPLERİ FEDERASYONU (ASKF) YÖNETİMİ REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ  
 
Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Hakan Bektaş ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti.Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu ile bir araya gelen Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Yozgat’taki amatör sporu konuştu.

Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş yönetim kurulu adına,  Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’e Yozgat’ta Amatör sporun gelişmesine yaptığı katkılar ve verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek,  Salih Karacabey yazılı 66 sırt numaralı forma hediye etti.Ziyarette Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun çalışmaları hakkında bilgiler veren Yozgat ASKF Başkan Hakan Bektaş, Bozok Üniversitesi bünyesinde açılan ve bir çok branşta sporcunun eğitim gördüğü Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nun (BESYO) Yozgat’ta sporun gelişmesine önemli katkılar sağladığını söyledi.  Yozgat’ta çeşitli branşlarda faaliyet gösteren takımların sporcularının Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okuyan öğrencilerden oluştuğuna dikkat çeken Bektaş; “Takımlarımız sporcu bulmakta sıkıntı yaşamıyor. Milli takımlarda oynamış ve birçok başarıya imza atmış sporcularımız Yozgat’ta Bozok Üniversitesi’nde eğitim görüyor ve buradaki takımlarımızda müsabakalara katılıyor. Bu, ilimizde sporun gelişmesi adına çok önemli.” dedi.Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüs alanında bulunan spor tesislerinin Yozgat’ta amatör sporun hizmetine sunmalarından dolayı Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’e teşekkür eden Yozgat Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş, “Rektörümüz bizim her zaman yanımızda oldu ve tüm taleplerimizi olumlu karşıladı. Bundan dolayı Rektörümüzün şahsında tüm üniversite camiasına teşekkürlerimizi sunuyorum.” diye konuştu.Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’de nazik ziyaretlerinden dolayı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Hakan Bektaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, “Biz, Bozok Üniversitesi olarak Yozgat sporunun yanındayız. Her alanda olduğu gibi spor alanında da üzerimize düşeni bugüne kadar yaptık. Bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz.

U19 Türkiye şampiyonası birinci kademe futbol müsabakaları üniversitemiz ev sahipliğinde yapıldı. Yozgat’ta oynanan amatör küme müsabakalarında da spor tesislerimizi Yozgat gençliğinin hizmetine sunduk.  Bozok Üniversitesi bünyesindeki Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda okuyan öğrencilerimiz ile Yozgat gençliği spor sayesinde kaynaşarak bir araya geliyor. Biz de bundan mutluluk duyuyoruz. Üniversite yönetimi olarak öncelikli hedeflerimiz arasında, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ve diğer Fakülte ve Meslek Yüksekokullarında okuyan öğrencilerimiz için kampüs alanımızda futbol, basketbol, voleybol sahaları ile yüzme havuzu gibi tesislerin bulunduğu bir kompleks yapmak yer almaktadır. Yozgat’ta sportif etkinliklerin artırılması noktasında Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ile sürekli iş birliği halinde olacağız.” ifadelerini kullandı. 
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,447,100 Tekil Ziyaretçi