Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
BOZOK ÜNİVERSİT... 7469
ÜNİVERSİTEMİZE ... 5704
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2462
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2212
ADALET ESKİ BAK... 2144
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2119
REKTÖRÜMÜZ, YOZ... 2081
BOZOK ÜNİVERSİT... 2072
BOZOK ÜNİVERSİT... 1882
2016-2017 URAP... 1828
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ H...
YERKÖY ADALET MYO'DA GİRİŞİ...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
"TEMEL VE UYGULAMALI BİLİML...
YÖK BAŞKANI'NDAN FAKÜLTELER...
YOZGAT TARIM VE HAYVANCILIĞ...
15 TEMMUZ DEMOKRASİ ZAFERİ ...
ÜNİVERSİTEMİZDE "24 KASIM Ö...
ÜNİVERSİTEMİZDE "GENÇLİK VE...
UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 24
Duyuru Sayısı: 1397
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,885,618 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ AİLESİ HUZUREVİ'Nİ ZİYARET ETTİ  
 

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey ve beraberindeki öğretim üyesi eşleri Yozgat Alpaslan Türkeş Huzurevi’nde kalan yaşlılarla bir araya geldi.

Sosyal sorumluluk etkinlikleri kapsamında her ay periyodik olarak huzurevi başta olmak üzere farklı kurumları ziyaret edecek olan heyet, gerçekleştirdikleri huzurevi ziyaretinde yaşlılarla sohbet edip gönüllerini alarak çeşitli hediyeler ve kendilerinin hazırladığı ikramları takdim etti.
 
   
     
  YERKÖY ADALET MYO'DA GİRİŞİMCİLİK VE KOSGEB DESTEKLERİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI  
 


21-27 Kasım tarihleri arasında kutlanmakta olan Avrupa Kobi Haftası münasebetiyle Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu ve  KOSGEB Yozgat İl Müdürlüğü işbirliği ile gençlerimize Girişimcilik ve KOSGEB destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı yapıldı. Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Konferans Salonu’nda yapılan toplantıya konuşmacı olarak KOSGEB İl Müdürü Mustafa Işık ve Uzman Davut Deniz katıldı.
 
   
     
  REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH KARACABEY İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ  
 
Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey İlahiyat Fakültesi öğrencileriyle söyleşi programında buluştu. İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşi programına Rektör Yardımcımız ve İlahiyat Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Kadir Özköse,  İlahiyat Fakültesi öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Çalışkan tarafından Kur’an-ı Kerim tilavetinin okunmasının ardından Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey öğrencilerin soru, talep ve önerilerini cevaplandırdı. Öğrenim hayatına başladığı yıllardan deneyim ve anılarını öğrencilerle paylaşan Rektörümüz, öğrencilere bazı nasihatlerde bulundu.
 
   
     
  "TEMEL VE UYGULAMALI BİLİMLERDE ARAŞTIRMA PROJESİ HAZIRLAMA VE YÜRÜTME EĞİTİMİ" SONA ERDİ  
 
TÜBİTAK 2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında desteklenen “Temel ve Uygulamalı Bilimlerde Araştırma Projesi Hazırlama ve Yürütme Eğitimi” gerçekleştirildi.

Fen Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata’nın koordinatörlüğünde yürütülen etkinlikte Gazi Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. İlkay Erdoğan Orhan, Gaziosmanpaşa Üniversitesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Sefa Tarhan, Dicle Üniversitesi, Eczacılık Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hamdi Temel, Erciyes Üniversitesi, Fen Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Keskin, Üniversitemiz  Mühendislik Fakültesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Feyzullah Temurtaş, Dumlupınar Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi Gediz Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Hamdi Melih Saraoğlu ve Üniversitemiz Tıp Fakültesi Nükleer Tıp Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Seyhan Karaçavuş eğitmen olarak yer aldı.
 
   
     
  YÖK BAŞKANI'NDAN FAKÜLTELERİMİZE BİRİNCİLİKLE YERLEŞEN ÖĞRENCİLERİMİZE KUTLAMA BELGESİ  
 2016-2017 eğitim-öğretim yılında üniversitemiz fakültelerini birincilikle kazanan 7 öğrencimize, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK)  Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç imzasını taşıyan bir kutlama belgesi göndererek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,885,618 Tekil Ziyaretçi