Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 31432
REKTÖRÜMÜZDEN P... 22643
ZİRAAT FAKÜLTEM... 15032
"HİCRAN" MÜZİKA... 13087
BOZOK ÜNİVERSİT... 9980
ZİRAAT FAKÜLTES... 9163
ÖĞRENCİLERE GİR... 8432
ÜNİVERSİTEMİZE ... 8160
CEHRİLİK LALESİ... 5463
KAZ YETİŞTİRİCİ... 5168
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  BAŞBAKANLIK MÜSTEŞARI FUAT ...
"DOĞU - BATI ARASINDAKİ EN...
ÜNİVERSİTEMİZDE 14 MART TIP...
MİNİKLER BOZOK ÜNİVERSİTESİ...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ TÖMER, "...
GİRİŞİMCİLİK VE GİRİŞİMCİLİ...
İSTİKLÂL MARŞI'MIZIN KABULÜ...
ÜNİVERSİTEMİZDE 8 MART DÜNY...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
SOSYAL DİYALOĞUN İNŞASINDA ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 11
Duyuru Sayısı: 1694
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 4,035,030 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  BAŞBAKANLIK MÜSTEŞARI FUAT OKTAY "TÜRKİYE'NİN KALKINMA MODELİ: DEĞİŞİM SÜRECİ"Nİ ANLATTI  
 
Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay “Türkiye’nin Kalkınma Modeli Değişim Süreci” konulu konferans vermek üzere üniversitemize geldi.

Konferans öncesinde Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey Başbakanlık Müsteşarı Fuat Oktay’ı makamında ağırladı. Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey Müsteşar Oktay’a üniversitemizin fiziki ve genel durumu hakkında bilgi vererek fikir alışverişinde bulundu.

Üniversitemiz Stratejik Düşünce Topluluğu tarafından  organize edilen ve  Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkez’inde gerçekleştirilen konferansa; Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Belediye Başkanı Dr. Kazım Arslan, Yozgat Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Ataman, İdare Mahkemesi Başkanı Ahmet Yanık, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, İl Jandarma Komutanı Albay Bilgihan Yeşilyurt, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Şenol Akın ve Prof. Dr. Bülent Çiftçi, İlçe Kaymakam ve  Belediye Başkanları, daire müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum örgüt temsilcileri, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  "DOĞU - BATI ARASINDAKİ ENDÜLÜS" KONFERANSLA ANLATILDI  
 

Üniversitemiz İletişim Fakültesi tarafından “Doğu –Batı Arasındaki Endülüs” konulu konferans düzenlendi. Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ve Dr. Öğretim Üyesi C. Ersin Adıgüzel tarafından verilen konferansa Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Bülent Çiftçi, İletişim Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Taha Niyazi Karaca, Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mahmut Kılıç, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE 14 MART TIP BAYRAMI KUTLANDI  
 


Türkiye’de modern tıp eğitiminin başlangıcı olarak bilinen 14 Mart Tıp Bayramı Üniversitemiz Tıp Fakültesi öğrencileri ve öğretim elemanları düzenlenen program ile kutladı. Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliğe Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bülent Çiftçi, Prof. Dr. Şenol Akın, fakülte dekanları, öğretim elemanları, çok sayıda sağlık çalışanı ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  MİNİKLER BOZOK ÜNİVERSİTESİ'NDE  
 Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu'nda “Çocuklar İçin Medya Okuryazarlığı” semineri düzenlendi. Sakarya İlköğretim Okulu öğrenci ve velilerinin katıldığı etkinlikte çocuklara medyanın olumsuz etkileri anlatıldı.
 
   
     
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ TÖMER, "YABANCILARA TÜRKÇE ÖĞRETİMİNDE AKADEMİK TÜRKÇE ÇALIŞTAYI"NA KATILDI  
 Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), Erciyes Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (ERSEM) ile Erciyes Üniversitesi Kaşgarlı Mahmut Türkçe Öğretimi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ERÜ TÖMER) tarafından 9-10 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenen “Yabancılara Türkçe Öğretiminde Akademik Türkçe Çalıştayı” nda Üniversitemiz Türkçe Öğretimi Araştırma ve Uygulama Merkezi de (BOZOK TÖMER) yer aldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
4,035,030 Tekil Ziyaretçi