Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 29925
ZİRAAT FAKÜLTEM... 13625
"HİCRAN" MÜZİKA... 11735
BOZOK ÜNİVERSİT... 8600
ZİRAAT FAKÜLTES... 7746
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6820
CEHRİLİK LALESİ... 4124
KAZ YETİŞTİRİCİ... 3827
YOZGAT ÇİFTÇİSİ... 3613
TARIMDA İŞBİRLİ... 3454
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  YOZGAT İL MÜFTÜSÜ SALİH SEZ...
MADDE BAĞIMLILIĞI PANELİ
KASAUM'DAN ŞEHİT VE GAZİ A...
ÜNİVERSİTEMİZ GENÇ GİRİŞİMC...
ÜNİVERSİTEMİZ MİMARLIK VE G...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
TÜBİTAK BİLİM VE TOPLUM PRO...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
1. BOZOK ULUSLARARASI SİYAS...
ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMA...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 28
Duyuru Sayısı: 1623
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,779,810 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  YOZGAT İL MÜFTÜSÜ SALİH SEZİK ÜNİVERSİTEMİZ ÖĞRENCİLERİ İLE BULUŞTU  
 


Yozgat İl Müftüsü Salih Sezik, Üniversitemizde eğitimlerini sürdüren öğrenciler ile bir araya geldi. Cihannüma Öğrenci Topluluğu ve İl Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü organizasyonuyla İlahiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşi programına, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı.
 
   
     
  MADDE BAĞIMLILIĞI PANELİ  
 


Yozgat İl Uyuşturucu İle Mücadele 2017-2023 Stratejileri kapsamında, Madde Bağımlılığı İle Mücadele İzleme Komisyonu (MBMİK) olarak Üniversitemiz Fen-Edebiyat Fakültesi Konferans Salonu’nda  “Seçim Senin: Özgürlük Mü? Bağımlılık mı?” konulu panel düzenlendi.

Panele konuşmacı olarak katılan Akdağmadeni Sağlık Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mahmut Kılıç, madde bağımlığından korunmada; kişisel faktörler, arkadaş çevresi ve aile ilişkilerinin önemi ve de bu maddelerin üretiminden tüketime kadar sıkı bir şekilde denetlenmesi gerektiğini belirtti.
 
   
     
  KASAUM'DAN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ DERNEĞİ'NE ANLAMLI ZİYARET  
 Üniversitemiz Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Prof. Dr. Dilek Pandır, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’in eşi Beyza Karacabey ve beraberindeki heyet Yozgat Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’ni ziyaret etti.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ GENÇ GİRİŞİMCİLER KULÜBÜ "ZİHİN HARİTALARI" KONULU EĞİTİM DÜZENLEDİ  
 
Üniversitemiz Genç Girişimciler Kulübü tarafından 18-19 Kasım 2017 tarihlerinde “Zihin Haritaları ve Kullanım Tekniklerine Giriş” eğitimi düzenlendi.

Zihin Haritaları üzerine Yozgat’ta ilk kez düzenlenen eğitim Dokuz Eylül Üniversitesi akademisyenlerinden Öğr. Gör. Dr. Hilmi Türkyılmaz, Yerköy Nurdoğdu Ortaokulu Müdürü Halit Arapoğlu ve Genç Girişimciler Kulübü Akademik Danışmanı, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa Böyükata tarafından verildi. Etkinlik Koordinatörlüğü’nü Kulüp Başkanı Mustafa İlhan’ın üstlendiği Eğitimin Düzenleme Kurulu’nda Kulüp yöneticileri Yasin Koç ve Hatice Şeyma Çelen  görev aldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ MİMARLIK VE GÜZEL SANATLAR TOPLULUĞU'NDAN SÖYLEŞİ  
 
Üniversitemiz Mimarlık ve Güzel Sanatlar Topluluğu fiziksel çevremizi biçimlendiren ve somut kültürel mirasımızı oluşturan anıtsal ve sivil mimarlık örneklerini, kültürel değerlerimizi, mimarimizi tanımak ve bu yapılarla oluşmuş bir yerleşim örneği incelemek amacıyla bir söyleşi gerçekleştirdi.
Hacettepe Üniversitesi, Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Mehmet Fatih Müderrisoğlu’nun konuk olduğu “Bir Osmanlı Kenti Gebze-Çoban Mustafa Paşa Külliyesi” konulu söyleşide Osmanlı kentinin merkezini oluşturan cami, türbe, han, hamam, sıbyan mektebi, medrese, imarethane ve tabhane gibi anıtsal yapılardan oluşan bir külliyenin mimarisi, tarihsel süreç içerisinde önemli ulaşım yolları üzerinde kalan ve geçmişten günümüze aktif olarak kullanılan Gebze yerleşimi ve Çoban Mustafa Paşa Külliyesi örneğinde tartışıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,779,810 Tekil Ziyaretçi