Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Etkinlikler
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Talep Formu
Arama
Sıkça Sorulan Sorular
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
Bülten Özel Sayı
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
BOZOK ÜNİVERSİT... 7282
ÜNİVERSİTEMİZE ... 5579
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2356
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2111
ADALET ESKİ BAK... 2055
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2020
REKTÖRÜMÜZ, YOZ... 1975
BOZOK ÜNİVERSİT... 1880
BOZOK ÜNİVERSİT... 1794
2016-2017 URAP... 1725
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  TÜRKİYE'DE ÇAYIR MERA VE YE...
ÜNİVERSİTEMİZDE "EHL-İ BEYT...
PROF. DR. SELDA SEÇKİN ONUR...
YERKÖY ADALET MESLEK YÜKSEK...
YÖK YÜRÜTME KURULU ÜYESİ PR...
ÜNİVERSİTEMİZ GÜÇLÜ VE BÜYÜ...
SARIKAYA FİZİK TEDAVİ VE RE...
"1. ULUSLARARASI YER ALTI Z...
ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİNDE ...
REKTÖRÜMÜZ PROF. DR. SALİH ...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 30
Duyuru Sayısı: 1364
Resim Sayısı: 1915
Toplam: 2,798,941 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  TÜRKİYE'DE ÇAYIR MERA VE YEM BİTKİLERİ ÜRETİMİNİN DURUMU, SORUNLARI VE ÇÖZÜM YOLLARI ÇALIŞTAYI  
 
Üniversitemiz Ziraat Fakültesi tarafından “Türkiye’de Çayır Mera ve Yem Bitkileri Üretiminin Durumu, Sorunları ve Çözüm Yolları” konulu çalıştay düzenlendi.

Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi Çapanoğlu Salonu’nda düzenlenen çalıştaya Yozgat Valisi Kemal Yurtnaç, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Özköse, Prof. Dr. Şenol Akın, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürü Dr. Nevzat Birişik, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarım İşletmeleri Genel Müdürü Mehmet Taşan,  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Tarla Bitkileri Daire Başkanı Dr. Yusuf Arslan, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü Çayır Mera ve Yem Bitkileri Daire Başkan Vekili Türkay Karaca,  Yozgat Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ziyaattin Özdemir, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Yozgat İl Koordinatörü Selim Türker, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE "EHL-İ BEYTE VEFA VE KERBELA’NIN DÜŞÜNDÜRDÜKLERİ" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ  
 
Üniversitemiz Bilal Şahin İlahiyat Fakültesi tarafından “Ehl-i Beyte Vefa ve Kerbela’nın Düşündürdükleri” konulu konferans düzenlendi.

Üniversitemiz öğretim elemanı Yrd. Doç. Dr. İsmail Pırlanta’nın konuşmacı olarak katıldığı konferansa, Rektör Yardımcımız ve İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kadir Özköse, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılıçaslan, daire müdürleri, sivil toplum örgüt temsilcileri, fakülte dekanları, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

 
   
     
  PROF. DR. SELDA SEÇKİN ONURUNA VEDA YEMEĞİ  
 

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Dekanlığı görevini bir süre yürüten ve kendi isteği ile emekli olan Prof. Dr. Selda Seçkin onuruna veda yemeği düzenlendi.

Grandser Otel’de düzenlenen veda yemeğine Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Prof. Kadir Özköse, Prof. Dr. Şenol Akın,  Tıp Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hilmi Ataseven, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Yrd. Doç. Dr. Mesut Sipahi ve çok sayıda öğretim üyesi katıldı.
 
   
     
  YERKÖY ADALET MESLEK YÜKSEKOKULU MEZUNLARININ İŞİ HAZIR  
 


Yozgat Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu Adalet ve Sosyal Güvenlik programı mezunları iş bulmada sıkıntı yaşamıyor.

Bozok Üniversitesi Yerköy Adalet Meslek Yüksekokulu, adliye ve sosyal güvenlik kurumlarına ara eleman yetiştiriyor. Burada eğitim alan öğrenciler adliyeler ve sosyal güvenlik kurumlarında karşılaşacakları konuları teorik olarak öğrenirken, uygulama dersleriyle de pratiklerini geliştiriyor.
 
   
     
  YÖK YÜRÜTME KURULU ÜYESİ PROF. DR. İBRAHİM HATİBOĞLU REKTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ  
 


YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatiboğlu ve Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Yücedoğru, Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’i makamında ziyaret etti.

Rektörlük Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ziyarette Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey üniversitemizin fiziki ve genel durumu hakkında YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. İbrahim Hatiboğlu ve Uludağ Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tevfik Yücedoğru’ ya bilgiler verdi.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
2,798,941 Tekil Ziyaretçi