Site İçeriği
Bozok Üniversitesi İletişim, Protokol ve Enformasyon Müdürlüğü
  Ana Menü  
  Hakkımızda
Görev Tanımları
Hizmet Envanteri
Hizmet Standartları
Basında Bozok
Bozok'tan Haberler
Amblemimiz
Kanun ve Yönetmelikler
Fotoğraflarla Bozok
Linklerimiz
Arama
Tanıtım Kataloğu
Bozok Bülten
B.Ü. Gazete
Haber Arşivi
İletişim
Resim Galerisi
 
     
 
En Çok Okunan Haberler
 
 
Konu Okunma
ÜNİVERSTEMİZDE ... 29142
ZİRAAT FAKÜLTEM... 11636
"HİCRAN" MÜZİKA... 10925
BOZOK ÜNİVERSİT... 8040
ÜNİVERSİTEMİZE ... 6227
ZİRAAT FAKÜLTES... 4587
REKTÖRÜMÜZE HAY... 2974
REKTÖRÜMÜZ ÜNİ... 2650
ADALET ESKİ BAK... 2592
ÜNİVERSİTEMİZ 2... 2589
 
     
  En Son Eklenen Haberler  
  ÜNİVERSİTEMİZ FAKÜLTE, YÜKS...
REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTI...
ÜNİVERSİTEMİZDE İSLAM VE TI...
BOZOK ÜNİVERSİTESİ VAKFI YE...
ÜNİVERSİTEMİZ RİZE VE ERZUR...
ÜNİVERSİTEMİZ UYKU KLİNİĞİ ...
HEMŞİRELER HAFTASI ETKİNLİK...
ÜNİVERSİTEMİZ TIP FAKÜLTESİ...
ÜNİVERSİTEMİZDE UYKU SEMPOZ...
HUZUREVİ SAKİNLERİNE ANNELE...
 
     
  Dil Seçenegi  
 
 
     
  İstatistik  
  Çevrimiçi Ziyaretçiler: 13
Duyuru Sayısı: 1549
Resim Sayısı: 1914
Toplam: 3,312,196 Tekil Ziyaretçi
 
     
Samet ULUTÜRK
  ÜNİVERSİTEMİZ FAKÜLTE, YÜKSEKOKUL VE MESLEK YÜKSEKOKULLARINDA MEZUNİYET COŞKUSU  
 
Üniversitemiz 2016-2017 eğitim öğretim yılı fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında öğrenim gören öğrenciler için mezuniyet sevinci yaşadı.

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey’de, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarında düzenlenen mezuniyet törenlerine katılarak öğrencilerin mezuniyet coşkusuna ortak oldu.

Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Üniversitemizde öğrenim gören öğrencilerin uzun bir eğitim maratonunu başarı ile tamamlamanın haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
 
   
     
  REHBER ÖĞRETMENLER TOPLANTISI YAPILDI  
 
Üniversitemiz ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü koordinasyonuyla Yozgat Merkez ve ilçe liselerimizde düzenlenen Eğitim ve Kariyer Planlama Seminerleri öğrenci anket sonuçlarını değerlendirmek ve Yükseköğretime Geçiş Sınavı’na ilişkin tercih yönelimlerini incelemek üzere Üniversitemiz İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nde Rehber Öğretmenler Toplantısı yapıldı.

Toplantıya Üniversitemiz Rektör Vekili Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kadir Özköse, Fakülte Dekanları, Öğretim üyeleri, Yozgat İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Yozgat ve ilçeleri lise müdürleri ve rehber öğretmenleri,  seminer programı katılımcı öğretim elemanları ve üniversitemiz personeli katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZDE İSLAM VE TIP KONULU PANEL DÜZENLENDİ  
 


Üniversitemiz Tıp Fakültesi Bilimsel Araştırmalar Öğrenci Topluluğu tarafından “İslam ve Tıp” konulu panel düzenlendi. Erdoğan Akdağ Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen panele Yozgat Vali Yardımcısı Şükrü Çakır, Yozgat Belediye Başkan Yardımcısı Şahin Kılıçarslan, Rektör Vekili Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Kadir Özköse ve Prof. Dr. Şenol Akın, fakülte dekanları, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

 
   
     
  BOZOK ÜNİVERSİTESİ VAKFI YENİ OFİSİ HİZMETE AÇILDI  
 
Bozok Üniversitesi Vakfı’na hayırsever işadamları tarafından bağışlanan yeni hizmet ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Üniversitemiz Vakfı’na Yozgatlı Hayırsever İşadamı Mustafa Koç tarafından babası merhum nalbant Turan Koç anısına daire bağışlandı. İşadamı Faruk Özel tarafından da babası Musa Özel anısına dairenin tefrişatı yaptırıldı.  Bağımsız bir ofiste hizmet verecek olan Bozok Üniversitesi Vakfı ofisinin açılışına Rektörümüz Prof. Dr. Salih Karacabey, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Hikmet Şelli Aybar, Prof. Dr. Şenol Akın, Fakülte Dekanları, öğretim üyeleri, Vakıf yönetimi, Hayırsever İşadamı Mustafa Koç, Hayırsever işadamı Faruk Özel’in oğlu Musa Özel katıldı.
 
   
     
  ÜNİVERSİTEMİZ RİZE VE ERZURUM'DA YÜKSEKÖĞRETİM TANITIM FUARLARINA KATILDI  
 
Üniversitemiz  Rize ve Erzurum’da düzenlenen yükseköğretim fuarlarına katıldı.

11-12 Mayıs 2017 tarihlerinde Rize Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Ali Metin Kazancı Rize Lisesi ev sahipliğinde düzenlenen “Rize 6. Üniversite ve Meslek Tanıtım Fuarı’nı Rize, Trabzon ve Artvin’de öğrenim gören lise 10 bine yakın 12. sınıf öğrencisi standları ziyaret etti.

Üniversitemiz 15-16 Mayıs 2017 tarihlerinde ise Unilook tarafından düzenlenen Erzurum Teknik Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi fuaye alanında gerçekleştirilen Üniversite Tanıtım ve Tercih Günleri’ne katıldı.
 
   
     
 
© Bozok Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı - 2010
3,312,196 Tekil Ziyaretçi